Ovjera ljetnog semestra

Obavještavamo studente da će se ovjera ljetnog semestra akademske 2022/23. godine vršiti u periodu od 05.06.2023. do 19.06.2023. godine.

Studenti su u tom periodu obavezni studentskoj službi predati indeks sa popunjenim semestralnim listom (Obrazac SL, vidjeti na stranici u Obrascima za studente Obrazac SL – Semestralni list (I ciklus studija)Obrazac SL – Semestralni list ( II i III ciklus studija) ).

U indeksu je, prije predaje, potrebno unijeti nazive predmeta koji su odslušani u ljetnom semestru; ime, prezime i titulu odgovornog nastavnika, kao i ostale podatke koji se traže.

Evropski univerzitet “Kallos” Tuzla želi vam mnogo uspjeha na predstojećim ispitnim rokovima.

S poštovanjem,

Studentska služba Evropskog univerziteta “Kallos” Tuzla

Obavještenje za javnost Fakulteta zdravstvenih nauka za dan 03.06.2023. godine

Obavještava se javnost da se završni rad pod nazivom “Opoidni analgetici u tretmanu boli karcinoma pluća“ kandidatkinje Asje Kapidžić, studentice I i II integrisanog ciklusa studija na studijskom programu Farmacija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu završnog rada, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.