Tehnički fakultet
Studijski program – Inženjerska
informatika
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda
neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih predmeta student polaže dva (jedan izborni za
zimski, jedan izborni za ljetni semestar)
I i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr
Radoslav Galić |
17.01.2024. 10.02.2024. |
Srijeda Subota |
11.00 11.00 |
Mali amfiteatar |
Arhitektura računarskih sistema i mreža |
Prof. dr
Velimir Dedić |
16.01.2024. 07.02.2024. |
Utorak Srijeda |
13.00 13.00 |
Kabinet geodezije |
Engleski jezik I |
Doc. dr Mirnes
Avdić |
29.01.2024. 12.02.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak |
16.00 16.00 |
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
17.01.2024. 02.02.2024. |
Srijeda Petak |
16.00 16.00 |
Mali amfiteatar |
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike |
Prof.
dr Halid Žigić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Elektrotehnika sa elektronikom |
Prof.
dr Halid Žigić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Sociologija* |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Električna kola* |
Prof. dr Halid
Žigić |
24.01.2024. 14.02.2024. |
Srijeda |
13.00 13.00 |
Kabinet br. VII |
Statističke metode* |
Doc.
dr Lidija Vučičević |
|
|
|
Kabinet br. I |
Predmeti
označeni * su izborni predmeti
III i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i strukture podataka
|
Prof.dr
Velimir Dedić |
16.01.2024. 07.02.2024. |
Utorak Srijeda |
13.00 13.00 |
Kabinet geodezije |
Programski jezici |
Prof.dr Adis
Rahmanović |
16.01.2024. 09.02.2024. |
Utorak Petak |
16.00 16.00 |
Kabinet br. VI |
Engleski jezik II |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
29.01.2024. 12.02.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak |
16.00 16.00 |
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
17.01.2024. 02.02.2024. |
Srijeda Petak |
17.00 17.00 |
Mali amfiteatar |
IV SEMESTAR |
|||||
Baze podataka |
Prof.dr
Adis Rahamnović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Primjenjena digitalna elektronika |
Prof.dr
Goran Popović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Mobilne i bežične komunikacije |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Softverski inžinjering* |
Prof.dr
Goran Popović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Osnovi mehatronike* |
Doc.dr
Nurdin Ćehajić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Upravljački informacioni sistemi* |
Prof.dr Adis
Rahmanović |
16.01.2024. 09.02.2024. |
Utorak Petak |
16.00 16.00 |
Kabinet br. VI |
Predmeti
označeni * su izborni predmeti
V i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Operativni sistemi |
Prof.dr Goran
Popović |
27.01.2024. 10.02.2024. |
Subota Subota |
10.00 10.00 |
Kabinet br. VI |
Internet tehnologije |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
27.01.2024. 10.02.2024. |
Subota Subota |
12.00 12.00 |
Kabinet geodezije |
Računarske mreže |
Prof.dr
Velimir Dedić |
16.01.2024. 07.02.2024. |
Utorak Srijeda |
13.00 13.00 |
Kabinet geodezije |
VI SEMESTAR |
|||||
Viši programski jezici |
Prof.dr
Adis Rahmanović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Objektno orjentisano programiranje |
Prof.dr
Adis Rahmanović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Programiranje i dizajn web aplikacija |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Elektronsko poslovanje* |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
27.01.2024. 10.02.2024. |
Subota Subota |
10.00 10.00 |
Kabinet geodezije |
Mikroračunarski sistemi* |
Prof.dr
Goran Popović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Robotika* |
Doc.dr Zijad
Havić |
15.01.2024. |
Ponedjeljak |
12.00 |
Kabinet geodezije |
Predmeti
označeni * su izborni predmeti
VII i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Internet |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
27.01.2024. 10.02.2024. |
Subota Subota |
10.00 10.00 |
Kabinet geodezije |
Računarski alati |
Prof.dr Adis
Rahmanović |
16.01.2024. 09.02.2024. |
Utorak Petak |
16.00 16.00 |
Kabinet br. VI |
Multimedijalni sistemi |
Prof.dr Halid
Žigić |
24.01.2024. 14.02.2024. |
Srijeda |
13.00 13.00 |
Kabinet br. VII |
VIII SEMESTAR |
|||||
Kompjuterska grafika i dizajn |
Prof
dr Velimir Dedić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Informacione tehnologije |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i računarskih sistema* |
Prof.dr
Velimir Dedić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Akademsko pisanje sa kancelarijskim poslovanjem* |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
15.01.2024. 12.02.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak |
09.30 09.30 |
Mali amfitetar |
Aplikativni softver* |
Prof.dr
Halid Žigić |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Predmeti
označeni * su izborni predmeti