Odluka o prelasku na online nastavu

Obavještavaju se studenti da je na vanrednoj sjednici Vlade Tuzlanskog  kantona, a na prijedlog  Kriznog štaba Ministarstva zdravstva TK, odlučeno o prelasku na online nastavu u trajanju od 14 dana, čija primjena počinje od 29.03.2021. godine te traje do 12.04.2021. godine. Studenti su dužni pratiti raspored nastave, te se javiti predmetnim profesorima, u vezi održavanja iste, putem Zoom aplikacije.

Studentska služba Evropskog univerziteta “Kallos” Tuzla

Odluka o prelasku na online nastavu

Studentska služba Evropskog univerziteta “Kallos” Tuzla

Doc.dr Hasan Osmić – odgoda predavanja

Obavještavaju se studenti studijskog programa Radiologije na VI semestru da se 30.03.2021. godine predmet doc.dr Hasana Osmića, Intervencijska radiologija, neće održati. O terminu nadoknade studenti će biti naknadno obaviješteni.