Obavještenje

Evropski univerzitet Kallos Tuzla je potpisao ugovor o tehničkoj, praktičnoj i edukativnoj suradnji sa produkcijskom kućom INPUT sa sjedištem u Sarajevu.
Ovim ugovorom ćemo omogučiti studentima Fakulteta političkih nauka, ali i drugim fakultetima da se praktično i empirijski upoznaju sa filmskom i TV produkcijom, steknu nova znanja i vještine.
Više o referencama u tekstu.

Sretan Vaskrs!

Svim vjernicima koji slave Vaskrs želimo najiskrenije čestitke povodom ovog praznika! Hristos Vaskrse!

Evropski “Kallos” Univerzitet Tuzla.

Međunarodni praznik rada

Svim građanima čestitamo 1.maj Međunarodni praznik rada, ovim putem obavještavamo studente i profesore da su 01.05.2021. i 03.05.2021. godine naradni dani na Univerzitetu.

Kolektiv Evropskog univerziteta “Kallos” Tuzla

Prof.dr Zijad Jagodić – odgoda predavanja

Obavještavaju se studenti da predmet Bezbjednost saobraćaja – kampanje planiran za 06.05.2021. godine neće održati. Nadoknada će se izvršiti 12.05.2021. godine u terminu od 12:00-15:00h.