Obavještenje za studente Fakulteta zdravstvenih nauka

Obavještavaju se studenti Fakulteta zdravstvenih nauka da se jave u prostorije JZU UKC Tuzla, Klinika za interne bolesti – prostorije amfiteatra, zbog evidencije i dostavljanja uputnica.
Uz uputnice, potrebno je da ponesu važeću sanitarnu knjižicu i potvrdu o vakcinaciji (ukoliko posjeduju).
Kontakt osobe ispred Sektora za naučno-istraživački rad  i stručno usavršavanje su Mirela Smajić i Bedrija Alispahić.

Studenti se mogu javiti u slijedećim terminima:

Utorak, 22.03. 2022.g.   Odsjek Farmacija                             od 11 – 13 h
                                          Odsjek Sanitarni inženjering        od 13 – 15 h

Srijeda, 23.03. 2022.g.   Odsjek Radiologija            od 11 – 13 h