Fakultet zdravstvenih nauka
Studijski program – Sestrinstvo
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana
jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih
predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni
semestar)
I
i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija (Predavanja) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Anatomija (Vježbe) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Fizika sa
biofizikom (Predavanja) |
Prof.dr
Jugoslav Stahov |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Fizika sa
biofizikom (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Epidemiologija i
infektivne bolesti (Predavanja) |
Doc.dr Igor
Dragičević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Epidemiologija i
infektivne bolesti (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Engleski jezik I (Predavanja) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik I (Vježbe) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I (Predavanja) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Njemački jezik I (Vježbe) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. IV |
II SEMESTAR |
|||||
Biologija sa humanom genetikom (Predavanja) |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 18.05.2024. 23.05.2024. 25.05.2024. 30.05.2024. 01.06.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Subota Četvrtak Subota Četvrtak Subota |
13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 12.00-14.00 14.00-16.00 12.00-14.00 |
Kabinet br. VII |
Biologija sa humanom genetikom (Vježbe) |
Doc. dr Sabina
H.Halilović |
20.05.2024. 21.05.2024. 22.05.2024. 23.05.2024. 25.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. 29.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. 01.06.2024. |
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Subota Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota |
16.00-18.15 16.00-18.15 14.00-15.30 16.00-18.15 14.00-16.15 14.00-15.30 14.00-15.30 16.00-18.15 16.00-18.15 13.00-15.30 14.00-18.45 |
Kabinet mikroskopije |
Biohemija (Predavanja) |
Doc.dr Halida
Mahmutbegović Poljaković |
24.02.2024. 02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-12.45 09.00-12.45 09.00-12.45 |
Kabinet br. VII |
Biohemija (Vježbe) |
Mr. sc Anela
Arnautović, viši asistent |
29.04.2024. 30.04.2024. 03.05.2024. 13.05.2024. 14.05.2024. 17.05.2024. 22.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. 31.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Petak Ponedjeljak Utorak Petak Srijeda Ponedjeljak Utorak Petak |
15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 15.30-19.00 |
Laboratorija I |
Uvod u zdravstvenu njegu (Predavanja) |
Prof.dr
Azijada Beganlić |
21.02.2024. 28.02.2024. 13.03.2024. 14.03.2024. 20.03.2024. 21.03.2024. 27.03.2024. 28.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 22.05.2024. 23.05.2024. 29.05.2024. 30.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Četvrtak Srijeda Četvrtak Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Četvrtak Srijeda Četvrtak |
15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 |
Kabinet br. IV |
Uvod u zdravstvenu njegu (Vježbe) |
Elmana
Aljić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Farmakologija sa toksikologijom (Predavanja) |
Doc.dr Suad
Keranović |
26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 15.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Srijeda Ponedjeljak Ponedjeljak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Mali amfiteatar |
Farmakologija sa toksikologijom (Vježbe) |
Halida
Mahmutbegović |
|
|
|
Kabinet I |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike (Predavanja) |
Prof.dr Halid
Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet
informatike |
Osnovi informatike (Vježbe) |
Prof.dr Halid Žigić |
20.05.2024. 21.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Ponedjeljak Utorak |
09.00-12.00 12.00-15.00 09.00-12.00 12.00-15.00 |
Kabinet
informatike |
Sociologija* (Predavanja) |
Prof. dr Edhem
Muftić |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 30.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Četvrtak |
12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 |
Kabinet
informatike |
Sociologija (Vježbe) |
Prof. dr Edhem Muftić |
20.05.2024. 21.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Četvrtak Petak |
15.00-16.00 12.00-15.00 14.00-16.00 12.00-15.00 |
Kabinet informatike |
Medicinska etika (Predavanja) |
Prof.dr Sanda
Pribić |
23.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. |
Subota |
08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-14.00 15.00-17.00 15.00-17.00 |
Kabinet br. VII |
Medicinska etika (Vježbe) |
Prof.dr Sanda
Pribić |
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa patofiziologijom (Predavanja) |
Prof.dr Haris
Huseinagić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Fiziologija sa
patofiziologijom (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Mikrobiologija sa
parazitologijom (Predavanja) |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Mikrobiologija sa
parazitologijom (Vježbe) |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
|
|
|
|
Urgentna medicina (Predavanja) |
Doc. dr Suad
Keranović |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Urgentna medicina (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Engleski jezik II (Predavanja) |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II (Vježbe) |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II (Predavanja) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik II (Vježbe) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Interna medicina (Predavanja) |
Doc. dr
Daniela Lončar |
26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Petak Petak Četvrtak Četvrtak |
17.00-18.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.15-17.00 09.00-11.00 13.00-15.00 16.00-17.00 |
Mali amfiteatar |
Interna medicina (Vježbe) |
Anes
Hadžiefendić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Patologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović |
27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Mali amfiteatar |
Patologija (Vježbe) |
Mr.med.sc.dr.Maja
Konrad Čustović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Njega internističkih bolesnika (Predavanja) |
Doc. dr
Daniela Lončar |
26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Petak Petak Četvrtak Četvrtak |
18.00-19.00 15.00-16.00 14.00-15.00 17.00-18.00 11.00-13.00 15.00-17.00 17.00-18.00 |
Mali amfiteatar |
Njega internističkih bolesnika (Vježbe) |
Eldina
Mandžukić,ass Amra
Fišeković,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Zdravstvena njega u pedijatriji i ginekologiji (Predavanja) |
Doc. dr Enida
Nevačinović |
26.02.2024. 11.03.2024. 09.04.2024. 17.04.2024. 15.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Utorak Srijeda Srijeda |
09.00-13.00 08.30-10.30 15.30-18.30 15.30-18.30 15.30-18.30 |
Kabinet br. IV |
Zdravstvena njega u pedijatriji i ginekologiji (Vježbe) |
Meliha
Ćurćić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Menadžment* (Predavanja) |
Prof.dr Hariz
Agić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Menadžment* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Ekologija i
higijena radne sredine* (Predavanja) |
Prof.dr Azijada
Beganlić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Ekologija i
higijena radne sredine* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Statističke metode* (Predavanja) |
Doc.dr Lidija
Vučičević |
02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 09.30-11.00 |
Kabinet saobraćaja |
Statističke metode* (Vježbe) |
Doc.dr Lidija
Vučičević |
17.05.2024. 21.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Utorak Petak |
10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 |
Kabinet br. VI |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Fizikalna terapija
i rehabilitacija (Predavanja) |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Fizikalna terapija
i rehabilitacija (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Homeopatija (Predavanja) |
Prof.dr
Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Homeopatija (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Infektologija i
pridružena njega (Predavanja) |
Prof.dr Sead
Ahmetagić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Infektologija i
pridružena njega (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Stručna praksa I |
Dekan fakulteta
zrdavstvenih nauka |
||||
VI SEMESTAR |
|||||
Onkologija i palijativna zdravstvena njega (Predavanja) |
Prof. dr Samir
Husić |
09.03.2024. 05.04.2024. 06.04.2024. 10.05.2024. 11.05.2024. |
Subota Petak Subota Petak Subota |
10.00-13.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 |
Kabinet br. VI |
Onkologija i palijativna zdravstvena njega (Vježbe) |
|
|
|
UKC Tuzla |
|
Ishrana, nutritivna terapija i dijetetika (Predavanja) |
Prof.dr
Munevera Osmić |
23.02.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. VII |
Ishrana, nutritivna terapija i dijetetika (Vježbe) |
|
|
|
UKC Tuzla |
|
Hirurgija (Predavanja) |
Prof.dr Adi
Rifatbegović |
28.02.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 10.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda |
13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 |
UKC Tuzla |
Hirurgija (Vježbe) |
Elmana
Aljić,ass Mediha
Bukvić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Stručna praksa II |
Dekan
fakulteta zrdavstvenih nauka |
||||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Organizacija zdravstvene zaštite* (Predavanja) |
Akademik
prof.dr. Rudika Gmajnić |
20.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Srijeda Subota Subota Subota Subota |
15.00-16.00 15.00-16.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 |
Mali amfiteatar |
Organizacija zdravstvene zaštite* (Vježbe) |
Elvir Kulanić,
ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Mentalno zdravlje* (Predavanja) |
Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
Kabinet br. V |
Mentalno zdravlje* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Prevencija i rano
otkrivanje raka* (Predavanja) |
Prof.dr Sanda
Pribić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Prevencija i rano
otkrivanje raka* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Osnovi hirurškog
instrumentiranja (Predavanja) |
Prof.dr
Branimir Marjanović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Osnovi hirurškog
instrumentiranja (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Dermatovenerologija
i pridružena njega (Predavanja) |
Prof.dr Nerma
Sijerčić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Dermatovenerologija
i pridružena njega (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Neurologija i
pridružena njega (Predavanja) |
Prof. dr Alija
Sutović |
|
|
|
Kabinet br. V |
Neurologija i
pridružena njega (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Njega hirurških
bolesnika (Predavanja) |
Prof.dr Adi
Rifatbegović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Njega hirurških
bolesnika (Vježbe) |
|
|
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Intenzivna njega (Predavanja) |
Doc.dr Suad
Keranović |
28.02.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. |
Srijeda Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Mali amfiteatar |
Intenzivna njega (Vježbe) |
Elvir Kulanić,
ass Eldina
Mandžukić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Psihijatrija i pridružena njega (Predavanja) |
Doc. dr Avdo
Šakušić |
27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. |
Utorak |
16.00-17.30 16.00-17.30 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 |
Kabinet br. IX |
Psihijatrija i pridružena njega (Vježbe) |
Emina
Hujdur,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zdravstveno pravo (Predavanja) |
Doc.dr Denis
Husić |
08.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 26.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
15.00-16.30 15.00-16.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 15.00-16.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Mali amfiteatar |
Zdravstveno pravo (Vježbe) |
Mr. Ervin
Mujkić, viši asistent |
20.05.2024. 24.05.2024. 27.05.2024. 31.05.2024. |
Ponedjeljak Petak Ponedjeljak Petak |
16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 |
Kabinet informatike |
Osnovi
biomedicine* (Predavanja) |
Prof.dr Fahir
Baraković Doc. dr Enes
Osmanović |
|
|
|
Kabinet br. V |
Osnovi
biomedicine* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Epidemiološke metode u medicini* Predavanja |
Prof.dr
Munevera Osmić |
05.04.2024. 26.04.2024. 20.05.2024. |
Petak Petak Ponedjeljak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Kabinet br. IV |
Epidemiološke metode u medicini* (Vježbe) |
Nedim
Hadžimehmedović,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti