Fakultet zdravstvenih nauka

Studijski program – Radiologija

*NAPOMENA:

Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“

Sve izmjene vezane za rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI

Od ponuđena dva strana jezika student bira jedan

Od ponuđenih izbornih predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)

 

 

I i II semestar

PREDMET

PROFESOR

DATUM

DAN

VRIJEME

KABINET

I SEMESTAR

Anatomija

(Predavanja)

Prof.dr Slobodan Marinković

05.10.2023.

12.10.2023.

19.10.2023.

26.10.2023.

02.11.2023.

09.11.2023.

16.11.2023.

23.11.2023.

02.12.2023.

07.12.2023.

14.12.2023.

21.12.2023.

28.12.2023.

04.01.2024.

11.01.2024.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Subota

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

Kabinet anatomije

Anatomija

(Vježbe)

Prof.dr Slobodan Marinković

05.10.2023.

12.10.2023.

19.10.2023.

26.10.2023.

02.11.2023.

09.11.2023.

16.11.2023.

23.11.2023.

02.12.2023.

07.12.2023.

14.12.2023.

21.12.2023.

28.12.2023.

04.01.2024.

11.01.2024.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Subota

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

12.30-15.30

Kabinet anatomije

Fizika sa biofizikom

(Predavanja)

Prof.dr Jugoslav Stahov

11.10.2023.

18.10.2023.

25.10.2023.

01.11.2023.

08.11.2023.

15.11.2023.

22.11.2023.

29.11.2023.

06.12.2023.

13.12.2023.

Srijeda

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Mali amfiteatar

Fizika sa biofizikom

(Vježbe)

Prof.dr Jugoslav Stahov

 

 

 

 

Zaštita od zračenja

(Predavanja)

Doc.dr Dario Galić

10.10.2023.

24.10.2023.

07.11.2023.

21.11.2023.

12.12.2023.

Utorak

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Kabinet br. IX

Zaštita od zračenja

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Engleski jezik I

(Predavanja)

Doc.dr Mirnes Avdić

16.10.2023.

23.10.2023.

30.10.2023.

06.11.2023.

09.11.2023.

13.11.2023.

20.11.2023.

27.11.2023.

04.12.2023.

11.12.2023.

18.12.2023.

25.12.2023.

04.01.2023.

08.01.2024.

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Četvrtak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Četvrtak

Ponedjeljak

15.15-16.45

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.45

16.00-16.45

15.15-17.30

15.15-17.30

15.15-16.45

15.15-16.45

15.15-17.30

15.15-17.30

15.15-16.45

16.00-18.15

15.15-16.45

Mali amfiteatar

Engleski jezik I

(Vježbe)

Doc.dr Mirnes Avdić

16.10.2023.

23.10.2023.

30.10.2023.

09.11.2023.

16.11.2023.

23.11.2023.

30.11.2023.

07.12.2023.

14.12.2023.

21.12.2023.

28.12.2023.

11.01.2024.

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

16.45-17.30

16.00-17.30

16.00-16.45

16.45-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

Mali amfiteatar

Njemački jezik I

(Predavanja)

Mr Vahid Puškarević, lektor

06.10.2023.

16.10.2023.

30.10.2023.

13.11.2023.

27.11.2023.

11.12.2023.

25.12.2023.

08.01.2024.

Petak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

16.00-17.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-17.45

Kabinet br. IV

Njemački jezik I

(Vježbe)

Mr Vahid Puškarević, lektor

09.10.2023.

23.10.2023.

06.11.2023.

20.11.2023.

04.12.2023.

18.12.2023.

03.01.2024.

08.01.2024.

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Ponedjeljak

Srijeda

Ponedjeljak

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.45-18.30

Kabinet br. IV

II SEMESTAR

Biologija sa humanom genetikom  (Predavanja)

Prof.dr Jasminka H. Halilović

 

 

 

Mali amfiteatar

Biologija sa humanom genetikom  (Vježbe)

Prof.dr Jasminka H.Halilović

 

 

 

 

Radiološka prepedeutika

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

Kabinet br. XI

Radiološka prepedeutika

(Vježbe)

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

 

Priprema pacijenata za radiološke postupke (Predavanja)

Prof.dr Adi Rifatbegović

 

 

 

UKC Tuzla

Priprema pacijenata za radiološke postupke  (Vježbe)

Prof.dr Adi Rifatbegović

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi informatike

(Predavanja)

Prof. dr Halid Žigić

 

 

 

Kabinet br. I

Osnovi informatike

(Vježbe)

Prof. dr Halid Žigić

 

 

 

 

Sociologija*

(Predavanja)

Akademik prof.dr Zoran Milošević

 

 

 

Veliki amfiteatar

Sociologija

(Vježbe)

Akademik prof.dr Zoran Milošević

 

 

 

 

Medicinska etika

(Predavanja)

Prof.dr Sanda Pribić

 

 

 

Kabinet br. III

Medicinska etika

(Vježbe)

Prof.dr Sanda Pribić

 

 

 

Kabinet br. I

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

 

III i IV semestar

PREDMET

PROFESOR

DATUM

DAN

VRIJEME

KABINET

III SEMESTAR

Fiziologija sa patofiziologijom

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

02.10.2023.

09.10.2023.

16.10.2023.

23.10.2023.

30.10.2023.

06.11.2023.

13.11.2023.

20.11.2023.

27.11.2023.

04.12.2023.

Ponedjeljak

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

Kabinet br. IX

Fiziologija sa patofiziologijom

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Urgentna medicina

(Predavanja)

Doc. dr Suad Keranović

05.10.2023.

12.10.2023.

19.10.2023.

26.10.2023.

09.11.2023.

16.11.2023.

30.11.2023.

14.12.2023.

21.12.2023.

28.12.2023.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

Kabinet br. VII

Urgentna medicina

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Radiologija i nuklearna medicina

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

02.10.2023.

09.10.2023.

16.10.2023.

23.10.2023.

30.10.2023.

06.11.2023.

13.11.2023.

20.11.2023.

27.11.2023.

04.12.2023.

11.12.2023.

18.12.2023.

25.12.2023.

03.01.2023.

08.01.2023.

Ponedjeljak

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

Kabinet br. IX

Radiologija i nuklearna medicina

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Engleski jezik II

(Predavanja)

Doc.dr Mirnes Avdić

16.10.2023.

23.10.2023.

30.10.2023.

06.11.2023.

13.11.2023.

20.11.2023.

27.11.2023.

04.12.2023.

11.12.2023.

18.12.2023.

25.12.2023.

08.01.2024.

Ponedjeljak

17.30-18.15

17.30-18.15

16.45-18.15

16.45-17.30

17.30-18.15

17.30-18.15

16.45-18.15

16.45-17.30

17.30-18.15

17.30-18.15

16.45-18.15

16.45-17.30

Mali amfiteatar

Engleski jezik II

(Vježbe)

Doc.dr Mirnes Avdić

16.10.2023.

23.10.2023.

30.10.2023.

06.11.2023.

13.11.2023.

20.11.2023.

27.11.2023.

04.12.2023.

11.12.2023.

18.12.2023.

25.12.2023.

08.01.2024.

Ponedjeljak

18.15-19.00

18.15-19.00

18.15-19.00

17.30-19.00

18.15-19.00

18.15-19.00

18.15-19.00

17.30-19.00

18.15-19.00

18.15-19.00

18.15-19.00

17.30-19.00

Mali amfiteatar

Njemački jezik II

(Predavanja)

Mr Vahid Puškarević, lektor

06.10.2023.

27.10.2023.

10.11.2023.

24.11.2023.

08.12.2023.

22.12.2023.

05.01.2024.

12.01.2024.

Petak

17.30-18.15

17.00-18.30

16.00-17.30

16.00-17.30

17.00-18.30

17.00-18.30

16.00-18.15

16.00-16.45

Kabinet br. VII

Njemački jezik II

(Vježbe)

Mr Vahid Puškarević, lektor

12.10.2023.

03.11.2023.

17.11.2023.

01.12.2023.

15.12.2023.

29.12.2023.

12.01.2024.

Četvrtak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

17.30-19.00

17.00-18.30

16.00-17.30

16.00-17.30

17.00-18.30

17.00-18.30

16.45-19.00

Kabinet br. VII

IV SEMESTAR

Farmakologija sa toksikologijom

(Predavanja)

Doc.dr Suad Keranović

 

 

 

Veliki amfiteatar

Farmakologija sa toksikologijom

(Vježbe)

Halida Mahmutbegović, ass

 

 

 

Kabinet IV

Radiografske tehnike I

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

Kabinet br. XI

Radiografske tehnike I

(Vježbe)

Amela Selimović,ass

 

 

 

UKC Tuzla

Dozimetrija u radioterapiji

(Predavanja)

Prof.dr Branimir Marjanović

 

 

 

Kabinet br. III

Dozimetrija u radioterapiji

(Vježbe)

Mirza Jahić, ass

 

 

 

UKC Tuzla

IZBORNI PREDMETI

Menadžment*

(Predavanja)

Prof.dr Hariz Agić

17.10.2023.

24.10.2023.

31.10.2023.

07.11.2023.

14.11.2023.

21.11.2023.

28.11.2023.

12.12.2023.

19.12.2023.

26.12.2023.

Utorak

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

Mali amfiteatar

Menadžment*

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Ekologija i higijena radne sredine*

(Predavanja)

Prof.dr Azijada Beganlić

03.10.2023.

31.10.2023.

07.11.2023.

28.11.2023.

19.12.2023.

Utorak

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

Kabinet br. V

Ekologija i higijena radne sredine*

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Statističke metode*

(Predavanja)

Doc.dr Lidija Vučičević

 

 

 

Kabinet br. VI

Statističke metode*

(Vježbe)

Doc.dr Lidija Vučičević

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

 

V i VI semestar

PREDMET

PROFESOR

DATUM

DAN

VRIJEME

KABINET

V SEMESTAR

Konvencijalne radiološke metode

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

04.10.2023.

18.10.2023.

01.11.2023.

15.11.2023.

29.11.2023.

Srijeda

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

Kabinet br. VII

Konvencijalne radiološke metode

(Vježbe)

Tatjana Paočić,ass

 

 

 

 

Homeopatija

(Predavanja)

Prof.dr Munevera Bećarević

06.10.2023.

07.10.2023.

10.10.2023.

17.10.2023.

20.10.2023.

21.10.2023.

24.10.2023.

27.10.2023.

31.10.2023.

03.11.2023.

04.11.2023.

07.11.2023.

08.11.2023.

10.11.2023.

14.11.2023.

17.11.2023.

18.11.2023.

Petak

Subota

Utorak

Utorak

Petak

Subota

Utorak

Petak

Utorak

Petak

Subota

Utorak

Srijeda

Petak

Utorak

Petak

Subota

16.00-17.30

14.00-15.30

17.30-18.15

16.00-16.45

16.00-17.30

14.00-15.30

17.30-18.15

16.00-17.30

16.00-16.45

16.00-17.30

14.00-15.30

17.30-18.15

17.30-19.00

16.00-17.30

16.00-17.30

15.15-17.30

14.00-15.30

Kabinet br. VI

Homeopatija

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Radiološka onkologija

(Predavanja)

Doc.dr Hasan Osmić

10.10.2023.

24.10.2023.

07.11.2023.

21.11.2023.

05.12.2023.

Utorak

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

Kabinet br. IV

Radiološka onkologija

(Vježbe)

Lejla Balvanović, ass

 

 

 

UKC Tuzla

Stručna praksa I

Dekan Fakulteta zdravstvenih nauka

VI SEMESTAR

Intervencijska radiologija

(Predavanja)

Doc.dr Hasan Osmić

 

 

 

Kabinet br. XI

Intervencijska radiologija

(Vježbe)

Mirza Jahić,ass

 

 

 

UKC Tuzla

Radiografske tehnike II

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

Kabinet br. XI

Radiografske tehnike II

(Vježbe)

Adisa Mešić,ass

 

 

 

UKC Tuzla

Radioterapija

(Predavanja)

Doc.dr Hasan Osmić

 

 

 

Kabinet br. VI

Radioterapija

(Vježbe)

Lejla Balvanović,ass

 

 

 

UKC Tuzla

Stručna praksa II

Dekan Fakulteta zdravstvenih nauka

IZBORNI PREDMETI

Organizacija zdravstvene zaštite*

(Predavanja)

Akademik prof.dr. Rudika Gmajnić

 

 

 

Kabinet br. XI

Organizacija zdravstvene zaštite*

(Vježbe)

Elvir Kulanić,ass

 

 

 

 

Mentalno zdravlje*

(Predavanja)

Prof.dr Fahir Baraković

05.10.2023.

12.10.2023.

19.10.2023.

26.10.2023.

02.11.2023.

09.11.2023.

16.11.2023.

23.11.2023.

30.11.2023.

07.12.2023.

14.12.2023.

21.12.2023.

28.12.2023.

04.01.2024.

11.01.2024.

Četvrtak

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

Kabinet br. V

Mentalno zdravlje*

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Prevencija i rano otkrivanje raka*

(Predavanja)

Prof.dr Sanda Pribić

14.10.2023.

28.10.2023.

04.11.2023.

18.11.2023.

28.11.2023.

02.12.2023.

Subota

Subota

Subota

Subota

Utorak

Subota

12.00-13.00

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

14.00-18.00

Kabinet br. VII

Prevencija i rano otkrivanje raka*

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

 

VII i VIII semestar

PREDMET

PROFESOR

DATUM

DAN

VRIJEME

KABINET

VII SEMESTAR

Zbrinjavanje otpada u radiologiji (Predavanja)

Doc.dr Hasan Osmić

17.10.2023.

31.10.2023.

14.11.2023.

28.11.2023.

12.12.2023.

Utorak

15.00-17.00

16.00-18.00

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

Kabinet br. V

Zbrinjavanje otpada u radiologiji (Vježbe)

Lejla Balvanović, ass

 

 

 

 

Digitalna radiologija

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

11.10.2023.

25.10.2023.

08.11.2023.

22.11.2023.

06.12.2023.

Srijeda

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

Kabinet br. VII

Digitalna radiologija

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Radiološke intervencije u hitnim stanjima

(Predavanja)

Prof.dr Branimir Marjanović

31.10.2023.

04.11.2023.

07.11.2023.

10.11.2023.

18.11.2023.

Utorak

Subota

Utorak

Petak

Subota

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

Kabinet br. VI

Radiološke intervencije u hitnim stanjima

(Vježbe)

 

 

 

 

 

VIII SEMESTAR

Modifikacija radioloških metoda

(Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

Kabinet br. XI

Modifikacija radioloških metoda

(Vježbe)

Tatjana Paočić,ass

 

 

 

UKC Tuzla

Kompjuterizovane radiološke metode  (Predavanja)

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

Kabinet br. XI

Kompjuterizovane radiološke metode  (Vježbe)

Amela Selimović,ass

 

 

 

UKC Tuzla

IZBORNI PREDMETI

Zdravstveno pravo

(Predavanja)

Doc.dr Denis Husić

 

 

 

Sudnica

Zdravstveno pravo

(Vježbe)

Mr. Ervin Mujkić, viši asistent

 

 

 

 

Osnovi biomedicine*

(Predavanja)

Prof.dr Fahir Baraković

Doc.dr Enes Osmanović

05.10.2023.

12.10.2023.

19.10.2023.

26.10.2023.

02.11.2023.

09.11.2023.

16.11.2023.

23.11.2023.

30.11.2023.

07.12.2023.

14.12.2023.

21.12.2023.

28.12.2023.

04.01.2024.

11.01.2024.

Četvrtak

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

11.00-12.00

Kabinet br. V

Osnovi biomedicine*

(Vježbe)

 

 

 

 

 

Epidemiološke metode u medicini*

(Predavanja)

Prof.dr Munevera Osmić

 

 

 

Kabinet br.XI

Epidemiološke metode u medicini*

(Vježbe)

Nedim Hadžimehmedović,ass

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti