Medicinski fakultet
Studijski program – Medicina
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđenih izbornih predmeta
student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)
I
i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija (Predavanja) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Anatomija (Vježbe) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Fizika sa
biofizikom (Predavanja) |
Prof.dr
Jugoslav Stahov |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Fizika sa
biofizikom (Vježbe) |
Prof.dr
Jugoslav Stahov |
|
|
|
Kabinet fizike |
Medicinska hemija (Predavanja) |
Prof.dr Ranka
Kubiček |
|
|
|
Kabinet muzike |
Medicinska hemija (Vježbe) |
Mr. sc. Alma Jusufović,
viši asistent |
|
|
|
Laboratorija II |
Uvod u medicinu i
prva pomoć (Predavanja) |
Prof. dr
Munevera Bećarević Doc.dr Suad
Keranović |
|
|
|
Kabinet br. X |
Engleski jezik I (Predavanja) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik I (Vježbe) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I (Predavanja) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I (Vježbe) |
|
|
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Anatomija (Predavanja) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Anatomija (Vježbe) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Medicinska
biologija sa humanom genetikom (Predavanja) |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Medicinska
biologija sa humanom genetikom (Vježbe) |
Prof.dr
Jasminka H.Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Biohemija (Predavanja) |
Doc.dr Halida
Mahmutbegović-Poljaković |
|
|
|
Kabinet muzike |
Biohemija (Vježbe) |
Mr. sc. Alma
Jusufović, viši asistent |
|
|
|
Laboratorija II |
Medicinska etika (Predavanja) |
Prof.dr Sanda
Pribić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Komunikacija u
medicini* (Predavanja) |
Prof dr. Adi
Rifatbegović |
|
|
Kabinet muzike |
|
Organizacija
zdravstvene zaštite* (Predavanja) |
Akademik
prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
Kabinet br. XI |
Bolesti ovisnosti* (Predavanja) |
Akademik
prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
Kabinet br. XI |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
Student bira jedan od ponuđena
dva strana jezika
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Histologija i
embriologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Histologija i
embriologija (Vježbe) |
Doc. dr.Maja
Konrad Čustović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Neuroanatomija (Predavanja) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Neuroanatomija (Vježbe) |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Fiziologija (Predavanja) |
Prof.dr Rifet
Terzić Doc.dr Enes
Osmanović |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Fiziologija (Vježbe) |
Doc. dr Daniela
Lončar |
|
|
|
Klinika za internu bolest |
Informatika s
medicinskom statistikom (Predavanja) |
Prof.dr Halid
Žigić Prof.dr
Jugoslav Stahov |
|
|
|
Kabinet informatike |
Informatika s
medicinskom statistikom (Vježbe) |
Prof.dr Halid
Žigić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Engleski jezik II (Predavanja) |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II (Vježbe) |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II (Predavanja) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik II (Vježbe) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Histologija i embriologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 |
Kabinet za mikroskopiju |
Histologija i embriologija (Vježbe) |
Doc. dr Maja
Konrad Čustović Doc. dr Azra Sadiković |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 |
Kabinet za mikroskopiju |
Fiziologija (Predavanja) |
Prof.dr Rifet
Terzić Doc. dr Enes
Osmanović Doc. dr
Daniela Lončar |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 23.05.2024. 29.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 09.00-13.00 12.30-14.30 16.00-19.00 |
Kabinet geodezije |
Fiziologija (Vježbe) |
Dr. Tomislav
Ivanović |
27.02.2024. 05.03.2024. 11.03.2023. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 15.00-18.00 16.00-19.00 16.00-19.00 10.00-13.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. VIII |
Epidemiologija (Predavanja) |
Prof. dr Sead
Ahmetagić |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 |
Kabinet br. V |
Epidemiologija (Vježbe) |
Prof. dr Sead
Ahmetagić |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 |
Kabinet br. V |
Klinička propedeutika I (Predavanja) |
Prof. dr
Mithat Tabaković Prof. dr Fahir
Baraković |
23.02.2024. 08.03.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak |
10.00-12.00 10.00-14.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Mali amfiteatar |
Klinička propedeutika I (Vježbe) |
Dr Dženeta
Azabagić Ganić |
29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. 06.06.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak |
16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 |
UKC Tuzla |
Ekologija i zaštita životne sredine (Predavanja) |
Prof.dr
Jasminka Sadadinović |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 12.30-14.45 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 |
Kabinet fizioterapije |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Sociologija* (Predavanja) |
Prof. dr Edhem
Muftić |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 |
Mali amfiteatar |
Zdravstveno pravo* (Predavanja) |
Doc.dr
Denis Husić |
08.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 26.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
15.00-16.30 15.00-16.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 15.00-16.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Mali amfiteatar |
Metodologija
naučnog istraživanja (Predavanja) |
Prof.dr Mithat
Tabaković Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
Student bira jedan od ponuđena
dva strana jezika
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Patologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović |
|
|
|
Kabinet br. V |
Patologija (Vježbe) |
Doc. dr Maja Konrad Čustović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Mikrobiologija s
parazitologijom (Predavanja) |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Mikrobiologija s
parazitologijom (Vježbe) |
Prof.dr
Jasminka H.Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Farmakologija s
toksikologijom (Predavanja) |
Doc.dr Eldina
Halilović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Farmakologija s
toksikologijom (Vježbe) |
Doc.dr Eldina
Halilović Mr. ph Anela
Arnautović, viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Klinička
propedeutika II (Predavanja) |
Prof.dr Mithat
Tabaković Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Klinička
propedeutika II (Vježbe) |
Dr. Dženeta Azabagić Ganić Doc. dr Daniela
Lončar |
|
|
|
UKC Tuzla |
Medicinska
psihologija (Predavanja) |
Prof.dr Nermin
Mulaosmanović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Medicinska
psihologija (Vježbe) |
Mr.sci Nera
Kravić Prelić |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
VI SEMESTAR |
|||||
Patologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović |
21.02.2024. 06.03.2024. 07.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 09.04.2024. 17.04.2024. 30.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 28.05.2024. 29.05.2024. 31.05.2024. |
Srijeda Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Utorak Srijeda Utorak Srijeda Srijeda Srijeda Utorak Srijeda Petak |
16.00-19.00 16.00-19.00 13.30-16.30 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 13.00-16.00 16.00-19.00 16.00-19.00 14.00-19.00 13.00-17.00 16.00-19.00 14.00-16.00 |
Kabinet br. VII |
Patologija (Vježbe) |
Doc. dr Maja
Konrad Čustović Doc. dr Azra Sadiković |
22.02.2024. 28.02.2024. 29.02.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 23.04.2024. 24.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Srijeda Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Utorak Srijeda Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 13.30-16.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 |
Kabinet za mikroskopiju |
Patofiziologija (Predavanja) |
Prof.dr Fahir
Baraković |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-12.30 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 |
Kabinet br. VII |
Patofiziologija (Vježbe) |
Dr. Tomislav
Ivanović |
27.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Utorak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak |
14.00-16.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 |
Kabinet br. VIII |
Imunologija (Predavanja) |
Prof. dr
Munevera Osmić |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Mali amfiteatar |
Farmakologija s toksikologijom
(Predavanja) |
Doc.dr Eldina
Halilović |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2023. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. 30.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Četvrtak |
16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 15.30-17.45 15.30-17.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 |
Kabinet br. VII |
Farmakologija s toksikologijom (Vježbe) |
Mr.
ph Anela Arnautović, viši asistent Doc.dr Eldina
Halilović |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 13.04.2024. 18.04.2024. 27.04.2024. 09.05.2024. 11.05.2024. 16.05.2024. 18.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Subota Četvrtak Subota Četvrtak Subota Četvrtak Subota Četvrtak |
17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 08.00-09.00 17.00-19.00 09.00-11.00 17.00-19.00 09.00-11.00 17.00-19.00 09.00-11.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. VI |
Socijalna medicina (Predavanja) |
Prof.dr
Munevera Bećarević |
23.02.2024. 24.02.2024. 22.03.2024. 23.03.2024. 29.03.2024. 30.03.2024. 12.04.2024. 20.04.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota Petak Subota |
15.15-16.45 13.00-14.30 15.15-16.45 08.00-09.30 15.15-16.45 08.15-09.45 15.15-16.45 08.00-08.45 |
Mali amfiteatar |
Socijalna medicina (Vježbe) |
Prof.dr
Munevera Bećarević |
23.02.2024. 24.02.2024. 22.03.2024. 23.03.2024. 29.03.2024. 30.03.2024. 12.04.2024. 20.04.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota Petak Subota |
16.45-18.15 14.30-16.00 16.45-18.15 09.30-11.00 16.45-18.15 09.45-10.30 16.45-18.15 08.45-10.15 |
Mali amfiteatar |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Farmakoekonomika * (Predavanja) |
Doc. dr Jasna
Rahimić |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Osnove laboratorijske dijagnostike* |
Doc.dr Semir
Mešanović |
24.02.2024. 08.03.2024. 09.03.2024. 15.03.2024. 23.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Petak Subota Petak Subota Petak Subota Petak Petak Petak Petak Petak |
09.00-10.30 16.15-17.45 09.00-10.30 16.15-17.45 12.00-13.30 16.15-17.45 09.15-13.00 10.00-13.00 16.00-17.30 16.15-18.30 16.15-17.45 16.15-17.45 |
Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Laboratorija 1 Laboratorija 1 Laboratorija 1 Laboratorija 1 Mikroskopirnica Mali amfiteatar Mikroskopirnica |
Homeopatija* (Predavanja) |
Prof.dr
Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Interna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Mithat
Tabaković Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Interna medicina (Vježbe) |
Doc. dr Mirsad
Selimović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Dermatovenerologija (Predavanja) |
Prof.dr Nerma
Sijerčić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Dermatovenerologija (Vježbe) |
Dr. Senada
Resić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Fizikalna medicina
i rehabilitacija (Predavanja) |
Prof.dr Nedima
Kapidžić – Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Fizikalna medicina
i rehabilitacija (Vježbe) |
Dr Elmina
Mulić-H:Avdić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Infektologija (Predavanja) |
Prof.dr Sead
Ahmetagić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Infektologija (Vježbe) |
Dr. Azra
Gutić-Hodžić, viši asistent |
|
|
|
UKC Tuzla |
Radiologija i
nuklearna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Haris
Huseinagić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Radiologija i
nuklearna medicina (Vježbe) |
Dr Hajrudin
Kozarević |
|
|
|
UKC Tuzla |
VIII SEMESTAR |
|||||
Interna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Mithat
Tabaković Prof.dr Fahir
Baraković |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-12.00 10.00-14.00 10.00-11.30 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 |
Mali amfiteatar |
Interna medicina (Vježbe) |
Doc. dr Mirsad Selimović,ass |
28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 |
UKC Tuzla |
Onkologija (Predavanja) |
Doc.dr Hasan
Osmić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 22.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Utorak Četvrtak Četvrtak |
15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 11.00-13.30 15.00-17.30 15.00-17.30 |
Kabinet br. IV |
Onkologija (Vježbe) |
Mr.med.sci.
Indira Omeragić,ass Dr Vera
Vrbljanac Popović Beganović,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Neurologija (Predavanja) |
Prof. dr Alija
Sutović |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 |
Kabinet br. VI |
Neurologija (Vježbe) |
Doc. dr Dželil
Korkut,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Psihijatrija (Predavanja) |
Prof. dr Alija
Sutović |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Kabinet br. VI |
Psihijatrija (Vježbe) |
Doc. dr Avdo
Šakušić, ass |
23.02.2024. 28.02.2024. 08.03.2024. 12.03.2024. 16.03.2024. 22.03.2024. 01.04.2024. 06.04.2024. |
Petak Srijeda Petak Utorak Subota Petak Ponedjeljak Subota |
12.00-15.00 09.00-12.00 12.00-15.00 09.00-12.00 09.00-12.00 12.00-15.00 09.00-12.00 10.00-11.30 |
UKC Tuzla |
Molekularna biologija ćelije* (Predavanja) |
Doc.dr Semir
Mešanović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 12.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 30.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Utorak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 |
Mali amfiteatar |
Molekularna biologija ćelije (Vježbe) |
Mr Aneta
Vareškić, viši asistent |
24.02.2024. 16.03.2024. 13.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
12.00-15.00 12.00-15.00 13.00-16.00 12.00-14.30 |
Laboratorija I |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zdravstveni
menadžment* (Predavanja) |
Prof. dr
Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Pacijenti s posebnim potrebama* (Predavanja) |
Doc.dr Azra
Delalić |
26.02.2024. 25.03.2024. 19.04.2024. 13.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Petak Ponedjeljak Ponedjeljak |
14.00-16.30 14.00-17.30 14.00-17.30 14.00-16.30 14.00-17.30 |
Kabinet fizioterapije |
Gerijatrija (Predavanja) |
Prof.dr Nedima
Kapidžić - Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
IX
i X semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
IX SEMESTAR |
|||||
Hirurgija (Predavanja) |
Prof.dr Adi
Rifatbegović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Hirurgija (Vježbe) |
Prof.dr.Adi Rifatbegović Prof.dr. Mustafa Tabaković Doc. dr. Ervin Matović Doc. dr. Nusret Ramić Doc. dr. Dželil Korkut Dr. Azur Azapagić Dr. sci. med. Edin Husarić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Oftalmologija (Predavanja) |
Prof.dr Suzana
Nikolić Doc.dr Allen
Popović Beganović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Oftalmologija (Vježbe) |
Doc. dr Adisa
Pilavdžić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Ortopedija (Predavanja) |
Doc. dr Alen
Kamerić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Ortopedija (Vježbe) |
Dr Adnan
Kešetović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Terapija bola (Predavanja) |
Prof. dr Samir
Husić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Terapija bola (Vježbe) |
Dr Dženeta
Azabagić Ganić |
|
|
|
UKC Tuzla |
X SEMESTAR |
|||||
Hirurgija (Predavanja) |
Prof. dr Adi
Rifatbegović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 12.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 03.05.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 |
UKC Tuzla |
Hirurgija (Vježbe) |
Prof. dr Adi Rifatbegović Prof. dr Mustafa Tabaković Doc. dr. Ervin Matović Doc. dr. Nusret Ramić Doc. dr. Dželil Korkut Dr. Azur Azapagić Dr. sci. med. Edin Husarić |
29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 |
UKC Tuzla |
Ginekologija i akušerstvo (Predavanja) |
Prof.dr Zlatan
Fatušić Doc.dr Enida
Nevačinović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 27.03.2024. 29.03.2024. 03.04.2024. 11.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. 31.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak |
11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 08.00-11.30 11.30-14.30 11.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 08.00-11.30 |
UKC Tuzla |
Ginekologija i akušerstvo (Vježbe) |
Doc.dr Enida
Nevačinović |
24.02.2024. 09.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. 30.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Četvrtak |
09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 |
UKC Tuzla |
Pedijatrija (Predavanja) |
Prof.dr
Fahrija Skokić Doc. dr Esad
Brigić |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 18.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Ponedjeljak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 14.00-18.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 |
UKC Tuzla |
Pedijatrija (Vježbe) |
Dr.sci Razija
Spahić,ass |
28.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. 04.06.2024. |
Srijeda Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 |
UKC Tuzla |
Otorinolaringologija (Predavanja) |
Prof.dr Željko
Vranješ |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 02.04.2024. 15.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Utorak Ponedjeljak Utorak Utorak Utorak |
11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 14.00-17.00 11.00-15.00 15.00-18.00 14.00-17.00 14.30-16.00 |
Kabinet br. IV |
Otorinolaringologija (Vježbe) |
Dr. Nedžad
Salkić, ass |
07.03.2024. 14.03.2024. |
Četvrtak |
14.00-16.00 14.00-16.00 |
UKC Tuzla |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Umijeće liječničke struke (Predavanja) |
Akademik
prof.dr Rudika Gmajnić |
20.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. 28.05.2024. |
Srijeda Subota Subota Subota Subota Subota Utorak |
11.00-15.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00 |
Kabinet br. IX |
Sportska medicina*
(Predavanja) |
Akademik
prof.dr Branimir Mikić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Vakcinacija* (Predavanja) |
Prof.dr
Munevera Osmić |
21.02.2024. 28.02.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. VIII |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
XI
i XII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
XI SEMESTAR |
|||||
Porodična medicina
(Predavanja) |
Akademik
prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
Kabinet muzike |
Porodična medicina
(Vježbe) |
Prof. dr
Azijada Beganlić |
|
|
|
JZU Dom zdravlja Tuzla |
Urgentna medicina
i anesteziologija (Predavanja) |
Doc. dr Suad
Keranović |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Urgentna medicina
i anesteziologija (Vježbe) |
Dr. Dženeta Azabagić Ganić |
|
|
|
|
Medicina rada (Predavanja) |
Prof. dr
Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Medicina rada (Vježbe) |
Prof. dr
Azijada Beganlić |
|
|
|
JZU Dom zdravlja Tuzla |
Sudska medicina (Predavanja) |
Prof. dr Zdenko
Cihlarž |
|
|
|
Sudnica |
Sudska medicina (Vježbe) |
Dr. Emir Alić, ass |
|
|
|
|
Palijativna
zdravstvena zaštita (Predavanja) |
Prof. dr Samir
Husić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Palijativna
zdravstvena zaštita (Vježbe) |
Prof. dr Samir
Husić |
|
|
|
|
XII SEMESTAR |
|||||
Klinički staž – porodična medicina |
Akademik
prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
|
Klinički staž – interna medicina |
Prof.dr Mithat
Tabaković |
|
|
|
|
Klinički staž – urgentni prijem |
Doc. dr Suad
Keranović |
|
|
|
|
Klinički staž – hirurgija |
Prof.dr Adi
Rifatbegović |
|
|
|
|
Klinički staž – pedijatrija |
Prof. dr
Fahrija Skokić Doc. dr Esed
Brigić |
|
|
|
|
Klinički staž – ginekologija |
Doc.dr Enida
Nevačinović |
|
|
|
|
Klinički staž- epidemiologija |
Prof.dr Sead
Ahmetagić |
|
|
|
|
Klinički staž - Osnovi ustavnog sistema BiH i FBiH kao i organizacija zdravstvene
zaštite u FBiH |
Prof. dr
Albina Fazlović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Medicinska kozmetologija* (Predavanja) |
Prof. dr Nerma
Sijerčić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Dijagnostičke metode i postupci u kliničkoj medicini (Predavanja) |
Prof. dr Fahir
Baraković |
|
|
|
Kabinet br. V |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti