Pedagoški fakultet
Studijski program – Matematika i
fizika
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana
jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih
predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni
semestar)
I
i II semsestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I (Predavanje) |
Prof.dr
Radoslav Galić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Matematika I (Vježbe) |
Senad Hodžić,
viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Opšta
psihologija (Predavanje) |
Prof.dr Nermin
Mulaosmanović |
|
|
|
Kabinet muzike |
Opšta
psihologija (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Engleski jezik I (Predavanje) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik I (Vježbe) |
Mr. Alisa Memić, lektor |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik
I (Predavanje) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik
I (Vježbe) |
|
|
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Opšta fizika I (Predavanje) |
Doc.dr Alija
Muhibić |
|
|
|
Kabinet br.VI |
Opšta fizika
I (Vježbe) |
Mr. Irhan
Šišić, viši asistent |
|
|
|
|
Opšta pedagogija (Predavanje) |
Prof.dr Esed
Karić |
|
|
|
Kabinet br.VI |
Opšta
pedagogija (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Linearna algebra I
(Predavanje) |
Prof.dr
Radoslav Galić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Linearna algebra
I (Vježbe) |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Aplikativni
softver* (Predavanje) |
Prof.dr Halid
Žigić |
|
|
|
Kabinet informatike |
Aplikativni
softver* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Analitička
geometrija* (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
|
|
|
Kabinet br. XII |
Analitička
geometrija* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Računari u nastavi
fizike* (Predavanje) |
Doc.dr Goran
Popović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Računari u nastavi
fizike* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti
označeni * su izborni predmeti
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Didaktika (Predavanje) |
Prof.dr Esed
Karić |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Didaktika (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Opšta fizika
II (Predavanje) |
Doc.dr Alija
Muhibić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Opšta fizika
II (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Engleski jezik II (Predavanje) |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II (Vježbe) |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik
II (Predavanje) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik
II (Vježbe) |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Matematika II (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
06.03.2024. 03.04.2024. 15.05.2024. |
Srijeda |
11.30-13.00 11.30-13.00 11.30-13.00 |
Kabinet br. V |
Matematika II (Vježbe) |
Senad Hodžić,
viši asistent |
23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. |
Utorak |
16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 |
Kabinet br. V |
Osnovi informatike (Predavanje) |
Prof.dr Halid
Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet
informatike |
Osnovi informatike (Vježbe) |
Prof.dr Halid Žigić |
20.05.2024. 21.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Ponedjeljak Utorak |
09.00-12.00 12.00-15.00 09.00-12.00 12.00-15.00 |
Kabinet
informatike |
Vjerovatnoća i statistika (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
06.03.2024. 27.03.2024. 08.05.2024. |
Srijeda |
13.00-14.30 11.30-13.00 11.30-13.00 |
Kabinet br. V |
Vjerovatnoća i statistika (Vježbe) |
Senad Hodžić,
viši asistent |
25.05.2024. 01.06.2024. |
Subota Subota |
13.30-15.00 13.30-15.00 |
Laboratorija II |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Istorija matematike i fizike* Predavanje |
Prof.dr Sead
Rešić |
20.03.2024. 24.04.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
11.30-13.00 11.30-13.00 11.30-13.00 |
Kabinet br. IV |
Istorija matematike i fizike*(Vježbe) |
Senad Hodžić,
viši asistent |
22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda |
12.00-13.30 12.00-13.30 |
Kabinet fizike |
Diskretna
matematika* (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Diskretna
matematika* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Računari u nastavi
matematike* (Predavanje) |
Doc.dr Goran
Popović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Računari u nastavi
matematike* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Opšta fizika
III (Predavanje) |
Doc.dr Alija
Muhibić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Opšta fizika
III (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Matematika III (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Matematika III (Vježbe) |
Senad Hodžić,
viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Metodika nastave
matematike (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Metodika nastave
matematike (Vježbe) |
|
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Geometrija (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
13.03.2024. 17.04.2024. 22.05.2024. |
Srijeda |
11.30-13.00 11.30-13.00 11.30-13.00 |
Kabinet br. V |
Geometrija (Vježbe) |
Prof.dr Sead
Rešić |
|
|
|
|
Metodika nastave fizike (Predavanje) |
Prof.dr
Hrustem Smailhodžić |
22.02.2024. 18.04.2024. 09.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
12.00-13.00 12.00-14.00 12.00-13.00 12.00-14.00 |
Kabinet br. VIII |
Metodika nastave fizike (Vježbe) |
Mr. Irhad
Šišić, viši asistent |
24.05.2024. 25.05.2024. 29.05.2024. |
Petak Subota Srijeda |
14.30-18.30 13.30-16.30 14.30-17.30 |
Kabinet fizike |
Atomska fizika (Predavanje) |
Doc.dr Alija
Muhibić |
23.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 |
Kabinet br.IV |
Atomska fizika (Vježbe) |
Mr. Irhad
Šišić, viši asistent |
22.05.2024. 28.05.2024. |
Srijeda Utorak |
14.30-17.30 14.30-17.30 |
Kabinet fizike |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Fizika
okoline* (Predavanje) |
Prof.dr Hrustem
Smailhodžić |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Fizika
okoline* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Pedagoška
informatika* (Predavanje) |
Prof.dr Esed
Karić |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Pedagoška
informatika* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Nove IKT
tehnologije* (Predavanje) |
Prof.dr Zvezdan
Stojanović |
|
|
|
Kabinet informatike |
Nove IKT
tehnologije* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Fizička
elektronika (Predavanje) |
Prof.dr Hrustem
Smailhodžić |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Fizička
elektronika (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Odabrana poglavlja
iz elementarne matematike (Predavanje) |
Prof.dr Sead
Rešić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Odabrana poglavlja
iz elementarne matematike (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Linearna algebra
II (Predavanje) |
Prof.dr
Radoslav Galić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Linearna algebra
II (Vježbe) |
|
|
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Statistička fizika (Predavanje) |
Prof.dr
Jugoslav Stahov |
11.04.2024. 09.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 |
Kabinet fizike |
Statistička fizika (Vježbe) |
Mr. Irhad
Šišić, viši asistent |
20.05.2024. 25.05.2024. 31.05.2024. |
Ponedjeljak Subota Petak |
14.30-17.30 09.00-13.00 14.30-17.30 |
Kabinet fizike |
Kompleksna analiza (Predavanje) |
Prof.dr
Radoslav Galić |
16.03.2024. 13.04.2024. 25.05.2024. |
Subota |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet br. VI |
Kompleksna analiza (Vježbe) |
Senad Hodžić,
viši asistent |
21.05.2024. 28.05.2024. 25.05.2024. 01.06.2024. |
Utorak Utorak Subota Subota |
12.00-13.30 12.00-13.30 11.00-13.15 11.00-13.15 |
Laboratorija II |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Internet* (Predavanje) |
Prof.dr Zvezdan
Stojanović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Internet* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Algebarske
strukture* (Predavanje) |
Prof.dr
Radoslav Galić |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Algebarske
strukture* (Vježbe) |
|
|
|
|
|
Metrologija* (Predavanje) |
Prof.
dr Sead Rešić |
13.03.2024. 03.04.2024. 15.05.2024. |
Srijeda |
13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 |
Kabinet br. V |
Metrologija* (Vježbe) |
Senad
Hodžić, viši asistent |
21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak |
16.00-17.30 16.00-17.30 |
Laboratorija II |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti