Tehnički fakultet
Studijski program – Građevinarstvo
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana
jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih predmeta
student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)
I
i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I Predavanja |
Prof.dr
Radoslav Galić |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Matematika I Vježbe |
Senad Hodžić,
viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Geodezija Predavanja |
Prof.dr
Gligorije Perović |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Geodezija Vježbe |
|
|
|
|
|
Engleski jezik I Predavanja |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik I Vježbe |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I Predavanja |
Mr Vahid Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Njemački jezik I Vježbe |
Mr Vahid Puškarević |
|
|
|
Kabinet br. IV |
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II Predavanja |
Prof.dr Sead
Rešić |
06.03.2024. 03.04.2024. 15.05.2024. |
Srijeda |
11.30-13.00 11.30-13.00 11.30-13.00 |
Kabinet br. V |
Matematika II Vježbe |
Senad Hodžić,
viši asistent |
23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. |
Utorak |
16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 |
Kabinet br. V |
Tehnička mehanika Predavanja |
Doc.dr Enes
Mujić |
14.03.2024. 28.03.2024. 18.04.2024. 09.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
15.00-16.30 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 |
Kabinet saobraćaja |
Tehnička mehanika Vježbe |
Doc.dr Enes
Mujić |
20.05.2024. 24.05.2024. 30.05.2024. |
Ponedjeljak Petak Četvrtak |
15.00-18.00 15.00-17.15 15.00-17.15 |
Kabinet saobraćaja |
Građevinski materijali Predavanja |
Prof. dr Almir
Šabović |
05.03.2024. 19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 26.04.2024. 08.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Petak Utorak |
11.00-11.45 11.00-11.45 11.00-11.45 11.00-11.45 11.00-11.45 11.00-11.45 |
Kabinet saobraćaja |
Građevinski materijali Vježbe |
Mr Muhamed
Čohadarević, viši asistent |
17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Petak |
16.45-17.30 16.45-17.30 |
Kabinet saobraćaja |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi ekološkog
inženjerstva* Predavanja |
Prof.dr Jasminka
Sadadinović |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Osnovi ekološkog
inženjerstva* Vježbe |
Prof.dr
Jasminka Sadadinović |
|
|
|
|
Gradnja objekata* Predavanja |
Doc.dr Budimir Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Gradnja objekata* Vježbe |
|
|
|
|
|
Osnovi informatike* Predavanja |
Prof.dr Halid
Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet
informatike |
Osnovi informatike Vježbe |
Prof.dr Halid Žigić |
20.05.2024. 21.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Ponedjeljak Utorak |
09.00-12.00 12.00-15.00 09.00-12.00 12.00-15.00 |
Kabinet
informatike |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
III i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III Predavanja |
Prof.dr Sead Rešić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Matematika III Vježbe |
Senad Hodžić,
viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Tehničko crtanje
sa nacrtnom geometrijom Predavanja |
Doc.dr Enes
Mujić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Tehničko crtanje
sa nacrtnom geometrijom Vježbe |
|
|
|
|
|
Engleski jezik II Predavanja |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II Vježbe |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II Predavanja |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik II Vježbe |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Mehanika tla Predavanja |
Prof.dr Almir
Šabović |
05.03.2024. 19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 26.04.2024. 08.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Petak Utorak |
11.45-12.30 11.45-12.30 11.45-12.30 11.45-12.30 11.45-12.30 11.45-12.30 |
Kabinet saobraćaja |
Mehanika tla Vježbe |
Prof. dr Almir
Šabović |
|
|
|
|
Otpornost materijala Predavanja |
Prof. dr
Milorad Živković |
29.03.2024. 05.04.2024. 26.04.2024. 24.05.2024. |
Petak |
14.00-15.00 13.00-14.00 14.00-16.00 14.00-16.00 |
Kabinet br. VIII |
Otpornost materijala Vježbe |
Mr Muhamed
Čohadarević, viši asistent |
18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota |
11.00-12.30 11.00-12.30 |
Kabinet saobraćaja |
Tehnologija betona Predavanja |
Prof. dr Almir
Šabović |
26.03.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 26.04.2024. 07.05.2024. 08.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Petak Utorak Srijeda |
11.00-11.45 11.00-11.45 11.00-11.45 13.15-14.00 11.00-11.45 13.15-14.00 |
Kabinet saobraćaja |
Tehnologija betona Vježbe |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Instalacije* Predavanja |
Prof. dr
Lenart Đerđ |
29.03.2024. 11.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. |
Petak Četvrtak Utorak Utorak Utorak |
12.00-13.30 17.00-17.45 17.00-17.45 17.00-17.45 17.00-17.45 |
Kabinet saobraćaja |
Instalacije* Vježbe |
Prof. dr
Lenart Đerđ |
28.05.2024. 29.05.2024. 30.05.2024. |
Utorak Srijeda Četvrtak |
13.30-15.00 13.30-15.00 11.30-13.00 |
Kabinet saobraćaja |
Građansko pravo* Predavanja |
Prof.dr Brana
Komljenović |
|
|
|
Sudnica |
Građansko pravo Vježbe |
VSS Asim Bojić |
|
|
|
Sudnica |
Osnovi hidrotehnike* Predavanja |
Prof. dr Almir
Šabović |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Osnovi hidrotehnike* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su
izborni predmeti
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Statika
konstrukcija Predavanja |
Doc.dr Budimir
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Statika
konstrukcija Vježbe |
|
|
|
||
Drvene i zidane
konstrukcije Predavanja |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Drvene i zidane
konstrukcije Vježbe |
|
|
|
|
|
Teorija betonskih
konstrukcija Predavanja |
Prof. dr Lenart
Đerđ |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Teorija betonskih
konstrukcija Vježbe |
|
|
|
||
VI SEMESTAR |
|||||
Zgradarstvo Predavanja |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
29.03.2024. 11.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. |
Petak Četvrtak Utorak Utorak Utorak |
14.00-15.30 15.00-15.45 15.00-15.45 15.00-15.45 15.00-15.45 |
Kabinet saobraćaja |
Zgradarstvo Vježbe |
Mr Muhamed
Čohadarević, viši asistent |
17.05.2024. 24.05.2024. 28.05.2024. |
Petak Petak Utorak |
15.15-16.00 15.15-16.00 10.30-12.00 |
Kabinet br. VI |
Projektovanje i građenje betonskih konstrukcija I Predavanja |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
12.03.2024. 11.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak Četvrtak Utorak Utorak Utorak |
12.00-14.00 12.00-12.45 12.00-12.45 12.00-12.45 12.00-12.45 |
Kabinet saobraćaja |
Projektovanje i građenje betonskih konstrukcija I Vježbe |
Mr Muhamed
Čohadarević, viši asistent |
18.05.2024. 25.05.2024. 29.05.2024. |
Subota Subota Srijeda |
10.15-11.00 10.15-11.00 10.30-12.00 |
Kabinet br. IX |
Osnovi fundiranja Predavanja |
Prof.dr Almir
Šabović |
05.03.2024. 19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 26.04.2024. 08.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Petak Srijeda |
12.30-13.15 12.30-13.15 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-13.15 12.30-13.15 |
Kabinet saobraćaja |
Osnovi fundiranja Vježbe |
Mr Muhamed
Čohadarević, viši asistent |
18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota |
09.30-10.15 09.30-10.15 |
Kabinet br. VI |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Tehnička fizika* Predavanja |
Doc.dr Budimir
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Tehnička fizika* Vježbe |
|
|
|
|
|
Teorija ploča i ljuski* Predavanja |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
12.03.2024. 11.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak Četvrtak Utorak Utorak Utorak |
14.00-16.00 13.00-13.45 13.00-13.45 13.00-13.45 13.00-13.45 |
Kabinet saobraćaja |
Teorija ploča i ljuski* Vježbe |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
28.05.2024. 29.05.2024. 30.05.2024. |
Utorak Srijeda Četvrtak |
12.00-13.30 12.00-13.30 13.00-14.30 |
Kabinet saobraćaja |
Organizacija
građenja* Predavanja |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Organizacija
građenja* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Dinamika
konstrukcija i zemljotresno inženjerstvo Predavanja |
Doc.dr Budimir
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Dinamika
konstrukcija i zemljotresno inženjerstvo Vježbe |
Doc.dr Budimir
Tojagić |
|
|
|
Kabinet br. II |
Projektovanje i
građenje betonskih konstrukcija II Predavanja |
Prof.dr Lenart
Đerđ |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Projektovanje i
građenje betonskih konstrukcija II Vježbe |
|
|
|
|
|
Stabilnost
konstrukcija Predavanja |
Doc.dr Budimir
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Stabilnost
konstrukcija Vježbe |
|
|
|
||
VIII SEMESTAR |
|||||
Urbano uređenje prostora Predavanja |
Doc. dr
Dragica Arnautović Aksić |
19.04.2024. 23.04.2024. 09.05.2024. 17.05.2024. 22.05.2024. 30.05.2024. |
Petak Utorak Četvrtak Petak Srijeda Četvrtak |
15.30-16.15 13.30-14.15 15.30-16.15 15.30-16.15 13.30-14.15 15.30-16.15 |
Kabinet br. VIII |
Urbano uređenje prostora Vježbe |
Mr Slobodan
Bulatović, ass |
|
|
|
Kabinet br V |
Stručna praksa |
Prof.dr
Jasminka Sadadinović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Menadžment tehnologija građenja* Predavanja |
Prof. dr Almir
Šabović |
26.03.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 26.04.2024. 07.05.2024. 08.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Petak Utorak Srijeda |
11.45-12.30 11.45-12.30 11.45-12.30 14.00-14.45 11.45-12.30 14.00-14.45 |
Kabinet saobraćaja |
Menadžment tehnologija građenja* Vježbe |
|
|
|
|
|
Metoda konačnih
elemenata* Predavanja |
Prof. dr Lenart
Đerđ |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Metoda konačnih
elemenata* Vježbe |
|
|
|
||
Održavanje objekata* Predavanja |
Prof.dr
Milorad Živković |
29.03.2024. 05.04.2024. 26.04.2024. 24.05.2024. |
Petak |
16.00-17.00 15.00-16.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Kabinet br. VIII |
Održavanje objekata* Vježbe |
Mr
Seid Šehanović |
|
|
|
Kabinet br. V |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti