Fakultet zdravstvenih nauka
Studijski program – Fizioterapija i
radna terapija
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana
jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih
predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni
semestar)
I
i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija Predavanja |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Anatomija Vježbe |
Prof.dr
Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Fizika sa
biofizikom Predavanja |
Prof.dr
Jugoslav Stahov |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Fizika sa
biofizikom Vježbe |
|
|
|
|
|
Fizikalna terapija
i rehabilitacija Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Fizikalna terapija
i rehabilitacija Vježbe |
|
|
|
|
|
Engleski jezik I Predavanja |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik I Vježbe |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I Predavanja |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Njemački jezik I Vježbe |
Mr Vahid
Puškarević |
|
|
|
Kabinet br. IV |
II SEMESTAR |
|||||
Biologija sa humanom genetikom Predavanja |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 18.05.2024. 23.05.2024. 25.05.2024. 30.05.2024. 01.06.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Subota Četvrtak Subota Četvrtak Subota |
13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 12.00-14.00 14.00-16.00 12.00-14.00 |
Kabinet br. VII |
Biologija sa humanom genetikom Vježbe |
Doc. dr Sabina
H.Halilović |
20.05.2024. 21.05.2024. 22.05.2024. 23.05.2024. 25.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. 29.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. 01.06.2024. |
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Subota Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota |
16.00-18.15 16.00-18.15 14.00-15.30 16.00-18.15 14.00-16.15 14.00-15.30 14.00-15.30 16.00-18.15 16.00-18.15 13.00-15.30 14.00-18.45 |
Kabinet mikroskopije |
Okupaciona terapija Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
22.02.2024. 29.02.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. |
Četvrtak |
08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 |
Lječilište Aqua Bristol |
Okupaciona terapija Vježbe |
|
|
|
UKC Tuzla |
|
Biomehanika Predavanja |
Akademik
prof.dr Branimir Mikić |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 23.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota |
12.30-14.00 12.30-14.45 13.15-14.45 13.00-15.15 13.00-15.15 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-15.15 13.00-14.30 13.00-15.15 |
Kabinet br. V |
Biomehanika Vježbe |
Srebrenko
Prcić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Kineziologija Predavanja |
Akademik
prof.dr Branimir Mikić |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 23.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota |
10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 |
Kabinet br. V |
Kineziologija Vježbe |
Doc. dr Asim
Bojić |
20.05.2024. 21.05.2024. 22.05.2024. 23.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Ponedjeljak |
17.00-18.00 17.00-18.00 17.00-18.00 17.00-18.00 15.00-17.00 |
Kabinet fizioterapija |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike Predavanja |
Prof.dr Halid
Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet
informatike |
Osnovi informatike Vježbe |
Prof.dr Halid Žigić |
20.05.2024. 21.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Ponedjeljak Utorak |
09.00-12.00 12.00-15.00 09.00-12.00 12.00-15.00 |
Kabinet
informatike |
Sociologija* Predavanja |
Prof. dr Edhem
Muftić |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 30.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Četvrtak |
12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 |
Kabinet
informatike |
Sociologija Vježbe |
Prof. dr Edhem Muftić |
20.05.2024. 21.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. |
Ponedjeljak Utorak Četvrtak Petak |
15.00-16.00 12.00-15.00 14.00-16.00 12.00-15.00 |
Kabinet informatike |
Medicinska etika Predavanja |
Prof.dr Sanda
Pribić |
23.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. |
Subota |
08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-14.00 15.00-17.00 15.00-17.00 |
Kabinet br. VII |
Medicinska etika Vježbe |
Prof.dr Sanda
Pribić |
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa
patofiziologijom Predavanja |
Prof.dr Haris
Huseinagić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Fiziologija sa
patofiziologijom Vježbe |
|
|
|
|
|
Urgentna medicina Predavanja |
Doc.dr Suad
Keranović |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Urgentna medicina Vježbe |
|
|
|
|
|
Kinezimetrija Predavanja |
Prof.dr Izudin
Tanović |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Kinezimetrija Vježbe |
|
|
|
|
|
Engleski jezik II Predavanja |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II Vježbe |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II Predavanja |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik II Vježbe |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Farmakologija sa toksikologijom Predavanja |
Doc.dr Suad
Keranović |
26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 15.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Srijeda Ponedjeljak Ponedjeljak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Mali amfiteatar |
Farmakologija sa toksikologijom Vježbe |
Halida
Mahmutbegović, ass |
|
|
|
Kabinet IV |
Patologija Predavanja |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović |
27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Mali amfiteatar |
Patologija Vježbe |
Mr.med.sc.dr.Maja
Konrad Čustović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Protetika i ortotika Predavanja |
Prof.dr Suada
Kapidžić - Duraković |
28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. |
Srijeda |
12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 |
Kabinet za fizioterapiju |
Protetika i ortotika Vježbe |
|
|
|
UKC Tuzla |
|
Fizioterapija u reumatologiji Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
20.02.2024. 27.02.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. |
Utorak |
14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 |
Lječilište Aqua Bristol |
Fizioterapija u reumatologiji Vježbe |
Mr. Mirela
Begić, viši asistent |
26.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
UKC Tuzla |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Menadžment* Predavanja |
Prof.dr Hariz
Agić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Menadžment* Vježbe |
|
|
|
|
|
Ekologija i
higijena radne sredine* Predavanja |
Prof.dr Azijada
Beganlić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Ekologija i
higijena radne sredine* Vježbe |
|
|
|
|
|
Statističke metode* Predavanja |
Doc.dr Lidija
Vučičević |
02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 09.30-11.00 |
Kabinet saobraćaja |
Statističke metode* Vježbe |
Doc.dr Lidija
Vučičević |
17.05.2024. 21.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Utorak Petak |
10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 |
Kabinet br. VI |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Balneologija Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Balneologija Vježbe |
Mr.
Mirela Begić, viši asistent |
|
|
|
|
Fizioterapija u
pedijatriji Predavanja |
Doc. dr Azra
Delalić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Fizioterapija u
pedijatriji Vježbe |
|
|
|
|
|
Fizioterapija u
neurologiji Predavanja |
Prof.dr Suada
Kapidžić - Duraković |
|
|
|
Kabinet za fizioterapiju |
Fizioterapija u
neurologiji Vježbe |
|
|
|
|
|
Manuelna masaža Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Manuelna masaža Vježbe |
Mr.
Mirela Begić, viši asistent |
|
|
|
|
Stručna praksa I |
Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Fizioterapija u gerijatriji Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
21.02.2024. 28.02.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. |
Srijeda |
14.30-16.30 14.30-16.30 14.30-16.30 14.30-16.30 14.30-16.30 |
Lječilište Aqua Bristol |
Fizioterapija u gerijatriji Vježbe |
Mr. Mirela
Begić, viši asistent |
21.05.2024. 23.05.2024. 27.05.2024. 28.05.2024. 29.05.2024. |
Utorak Četvrtak Ponedjeljak Utorak Stijeda |
14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 |
UKC Tuzla |
Fizioterapija u ginekologijii Predavanja |
Prof.dr Suada
Kapidžić - Duraković |
28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. |
Srijeda |
11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 |
Kabinet za fizioterapiju |
Fizioterapija u ginekologiji Vježbe |
Edina
Mešanović,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Ergonomija i medicina rada Predavanja |
Prof.dr Fahir
Baraković |
23.02.2024. 08.03.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak |
10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 |
Kabinet br. VII |
Ergonomija i medicina rada Vježbe |
Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
|
Fizioterapija u ortopediji i traumatologiji Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
21.02.2024. 28.02.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. |
Srijeda |
12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 |
Lječilište Aqua Bristol |
Fizioterapija u ortopediji i traumatologiji Vježbe |
Mr. Mirela
Begić, viši asistent |
24.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. |
Petak Četvrtak Petak |
15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00 |
UKC Tuzla |
Stručna praksa II |
Prof. dr Fahir
Baraković |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Organizacija zdravstvene zaštite* Predavanja |
Akademik
prof.dr. Rudika Gmajnić |
20.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. 28.05.2024. |
Srijeda Subota Subota Subota Subota Subota Utorak |
15.00-16.00 15.00-16.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 |
Kabinet br. IX |
Organizacija zdravstvene zaštite* Vježbe |
Elvir
Kulanić,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Mentalno zdravlje* Predavanja |
Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
Kabinet br. V |
Mentalno zdravlje* Vježbe |
|
|
|
|
|
Prevencija i rano
otkrivanje raka* Predavanja |
Prof.dr. Sanda
Pribić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Prevencija i rano
otkrivanje raka* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Fizioterapija u
kardiologiji i pulmologiji Predavanja |
Prof.dr Suada
Kapidžić - Duraković |
|
|
|
Kabinet za fizioterapiju |
Fizioterapija u
kardiologiji i pulmologiji Vježbe |
|
|
|
|
|
Fizioterapija u
palijativnoj medicini i onkologiji Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Fizioterapija u
palijativnoj medicini i onkologiji Vježbe |
|
|
|
|
|
Stručna praksa III Predavanja |
Prof.dr Fahir
Baraković |
|
|
|
|
Stručna praksa III Vježbe |
|
|
|
|
|
Neurologija i
pridružena njega Predavanja |
Prof. dr Alija
Sutović |
|
|
|
Kabinet br. V |
Neurologija i
pridružena njega Vježbe |
|
|
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Elektroterapija Predavanja |
Prof.dr Nedima
Kapidžić Bašić |
20.02.2024. 27.02.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. |
Utorak |
12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 12.30-14.00 |
Lječilište Aqua Bristol |
Elektroterapija Vježbe |
Mr. Mirela
Begić, viši asistent |
|
|
|
UKC Tuzla |
Sportski turizam i wellness Predavanja |
Akademik
prof.dr Branimir Mikić |
20.02.2024. 05.03.2024. 26.03.2024. 23.04.2024. 27.04.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Subota |
14.00-15.30 15.00-16.30 14.30-16.00 13.00-14.30 13.00-14.30 |
Kabinet br. V |
Sportski turizam i wellness Vježbe |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zdravstveno pravo Predavanja |
Doc.dr Denis
Husić |
08.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 26.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
15.00-16.30 15.00-16.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 15.00-16.30 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Mali amfiteatar |
Zdravstveno pravo Vježbe |
Mr. Ervin
Mujkić, viši asistent |
20.05.2024. 24.05.2024. 27.05.2024. 31.05.2024. |
Ponedjeljak Petak Ponedjeljak Petak |
16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 |
Kabinet informatike |
Osnovi biomedicine* Predavanja |
Doc.
dr Enes Osmanović Prof.dr
Fahir Baraković |
|
|
|
Kabinet br. V |
Osnovi biomedicine* Vježbe |
|
|
|
|
|
Epidemiološke metode u medicini* Predavanja |
Prof.dr
Munevera Osmić |
05.04.2024. 26.04.2024. 20.05.2024. |
Petak Petak Ponedjeljak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Kabinet muzike |
Epidemiološke metode u medicini* Vježbe |
Nedim
Hadžimehmedović,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti