Pedagoški fakultet

Studijski program – Razredna nastava opći smjer

*NAPOMENA:

Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“

Sve izmjene vezane za rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI

Od ponuđena dva strana jezika student bira jedan

Od ponuđenih izbornih predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)

 

I i II semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

I SEMESTAR

B/H/S jezici  Predavanje

Doc.dr Dragana Aleksić

23.06.2021.

08.07.2021.

SRIJEDA

ČETVRTAK

12.00

12.00

Kabinet br. IX

B/H/S jezici  Vježbe

 

 

 

 

 

Matematika  Predavanje

Prof.dr Radoslav Galić

16.06.2021.

07.07.2021.

SRIJEDA

SRIJEDA

 

11.00

11.00

 

Mali amfiteatar

Matematika Vježbe

Senad Hodžić, demonstrator

 

 

 

Mali amfiteatar

Engleski jezik I  Predavanje

Doc.dr Valentina Budinčić

12.06.2021

03.07.2021

SUBOTA

SUBOTA

10.00

10.00

Veliki amfiteatar

Engleski jezik I Vježbe

Mr Alisa Memić, lektor

 

 

 

Veliki amfiteatar

Njemački jezik I  Predavanje

Mr Mebrura Selić, lektor

 

14.06.2021.

09.07.2021.

PONEDJELJAK

PETAK

 

13.30

13.00

Mali amfiteatar

Njemački jezik I  Vježbe

 

 

 

 

 

II SEMESTAR

Sociologija  Predavanje

Akademik prof.dr Zoran Milošević

15.06.2021.

06.07.2021.

Utorak

Utorak

10.00h

10.00h

Veliki amfiteatar

Sociologija  Vježbe

 

 

 

 

 

Opšta pedagogija  Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Opšta pedagogija  Vježbe

 

 

 

 

 

Vokalno – instrumentalna nastava  Predavanje

Prof.dr Dragica Panić Kašanski

12.06.2021.

09.07.2021.

SUBOTA

PETAK

16.00

16.00

 

Vokalno – instrumentalna nastava  Vježbe

 

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi ekonomije*  Predavanje

Prof.dr Izet Banda

08.06.2021.

29.06.2021.

UTORAK

UTORAK

10.00

14.00

Kabinet br. I

Osnovi ekonomije*  Vježbe

 

 

 

 

 

Higijena*  Predavanje

Prof.dr Azijada Beganlić

16.06.2021.

30.06.2021.

SRIJEDA

SRIJEDA

16.00

15.00

Kabinet br. IX

Higijena*  Vježbe

 

 

 

 

 

Opšta lingvistika*  Predavanje

Doc.dr Dragana Aleksić

23.06.2021.

08.07.2021.

SRIJEDA

ČETVRTAK

12.00

12.00

Kabinet br. IX

Opšta lingvistika*  Vježbe

 

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

III i IV semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

III SEMESTAR

Opšta psihologija  Predavanje

Prof.dr Nermin Mulaosmanović

16.06.2021

30.06.2021

SRIJEDA

SRIJEDA

17.00

17.00

Kabinet muzike

Opšta psihologija  Vježbe

 

 

 

 

 

Didaktika  Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Didaktika  Vježbe

 

 

 

 

 

Engleski jezik II Predavanje

Doc.dr Valentina Budinčić

12.06.2021

03.07.2021

SUBOTA

SUBOTA

10.00

10.00

Veliki amfiteatar

Engleski jezik II Vježbe

Mr Alisa Memić, lektor

 

 

 

Veliki amfiteatar

Njemački jezik II  Predavanje

Mr Mebrura Selić, lektor

 

14.06.2021.

09.07.2021.

PONEDJELJAK

PETAK

 

13.30

13.00

Mali amfiteatar

Njemački jezik II  Vježbe

 

 

 

 

 

IV SEMESTAR

Književnost  Predavanje

Doc.dr Dragana Aleksić

23.06.2021.

08.07.2021.

SRIJEDA

ČETVRTAK

12.00

12.00

Kabinet br. X

Književnost  Vježbe

 

 

 

 

 

Pedagoška psihologija Predavanje

Prof.dr Nermin Mulaosmanović

16.06.2021

30.06.2021

SRIJEDA

SRIJEDA

17.00

17.00

Kabinet br. I

Pedagoška psihologija  Vježbe

 

 

 

 

 

Porodična pedagogija Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Porodična pedagogija  Vježbe

 

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi informatike Predavanje

Prof.dr Halid Žigić

23.06.2021.

14.07.2021.

Srijeda

Srijeda

10.00h

10.00h

Kabinet informatike

Filmska i TV kultura* Predavanje

Doc.dr Larisa Softić Gasal

09.06.2021.

23.06.2021.

SRIJEDA

SRIJEDA

16.00

16.00

Kabinet br. III

Filmska i TV kultura*

Vježbe

 

 

 

 

 

Pedagoška informatika*  Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Pedagoška informatika*  Vježbe

 

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

V i VI semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

V SEMESTAR

Priroda i društvo  Predavanje

Prof.dr Tešo Ristić

12.06.2021.

10.07.2021.

SUBOTA

SUBOTA

10.00

10.00

Kabinet br. XII

Priroda i društvo  Vježbe

 

 

 

 

 

Književnost za djecu  Predavanje

Doc.dr Dragana Aleksić

23.06.2021.

08.07.2021.

SRIJEDA

ČETVRTAK

12.00

12.00

Kabinet br. IX

Književnost za djecu  Vježbe

 

 

 

 

 

Metodika nastave likovne kulture  Predavanje

Mr Nemanja Smičiklas

10.07.2021.

24.07.2021.

SUBOTA

SUBOTA

14.00

14.00

Kabinet muzike

Metodika nastave likovne kulture  Vježbe

 

 

 

 

 

VI SEMESTAR

Razvojna psihologija Predavanje

Prof.dr Nermin Mulaosmanović

16.06.2021

30.06.2021

SRIJEDA

SRIJEDA

17.00

17.00

Kabinet br. I

Razvojna psihologija  Vježbe

 

 

 

 

 

Metodika nastave sa učenicima blago ometenim u razvoju Predavanje

Doc.dr Edisa Šljivić

25.06.2021.

17.07.2021.

PETAK

SUBOTA

14.00

11.00

Kabinet br. III

Metodika nastave sa učenicima blago ometenim u razvoju

Vježbe

Doc.dr Edisa Šljivić

 

 

 

 

Metodika nastave B/H/S jezika i književnosti  Predavanje

Doc.dr Dragana Aleksić

23.06.2021.

08.07.2021.

SRIJEDA

ČETVRTAK

12.00

12.00

 

Kabinet br. X

Metodika nastave B/H/S jezika i književnosti  Vježbe

Doc.dr Dragana Aleksić

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Scenska umjetnost*  Predavanje

Prof.dr Dragica Panić Kašanski

12.06.2021.

09.07.2021.

SUBOTA

PETAK

16.00

16.00

Kabinet muzike

Scenska umjetnost*  Vježbe

 

 

 

 

 

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju*

Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Kabinet br. VI

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju*  Vježbe

 

 

 

 

 

Školsko pravo i administracija*  Predavanje

Doc.dr Biljana Dimitrić

18.06.2021.

10.07.2021.

PETAK

SUBOTA

16.00

14.00

Sudnica

Školsko pravo i administracija*  Vježbe

 

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

VII i VIII semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

VII SEMESTAR

Metodika nastave prirode i društva  Predavanje

Prof.dr Tešo Ristić

12.06.2021.

10.07.2021.

SUBOTA

SUBOTA

10.00

10.00

Kabinet br. XII

Metodika nastave prirode i društva  Vježbe

 

 

 

 

 

Metodika nastave matematike  Predavanje

Prof.dr Branko Sarić

16.06.2021.

30.06.2021.

SRIJEDA

SRIJEDA

16.00

16.00

Kabinet br. I

Metodika nastave matematike  Vježbe

 

 

 

 

 

Metodika nastave muzičke kulture  Predavanje

Prof.dr Dragica Panić Kašanski

12.06.2021.

09.07.2021.

SUBOTA

PETAK

16.00

16.00

Kabinet muzike

Metodika nastave muzičke kulture  Vježbe

 

 

 

 

 

VIII SEMESTAR

Metodika nastave fizičke kulture

Predavanje

Prof.dr Izudin Tanović

16.06.2021.

02.07.2021.

SRIJEDA                 PETAK

10.00

10.00

Kabinet br. I

Metodika nastave fizičke kulture  Vježbe

 

 

 

 

 

Kineziologija

Predavanje

Prof.dr Branimir Mikić

15.06.2021.

01.07.2021.

UTORAK

UTORAK

 

 

 

12.00

12.00

 

 

 

Kabinet br. VI

Kineziologija  Vježbe

 

 

 

 

 

Metodička praksa

Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Metodička praksa  Vježbe

Prof.dr Esed Karić

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Komunikacija i grupni rad u nastavi*  Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

 

Komunikacija i grupni rad u nastavi*  Vježbe

 

 

 

 

 

Ocjenjivanje i vrednovanje učeničkog dostignuća*

Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Ocjenjivanje i vrednovanje učeničkog dostignuća*

Vježbe

 

 

 

 

 

Metodika dopunske i dodatne nastave*

Predavanje

Prof.dr Esed Karić

24.06.2021.

14.07.2021.

ČETVRTAK

SRIJEDA

14.00

14.00

Mali amfiteatar

Metodika dopunske i dodatne nastave*

Vježbe

 

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti