Tuzla International Model United Nations

Poštovani,

Obraćamo Vam se u ime organizacionog odbora “Tuzla International Model United Nations”.

TIMUN je simulacija skupština Ujedinjenih nacija u sklopu koje se mladi ljudi unose u ulogu delegata država širom svijeta te dolaze zajedno gdje se trude da riješe aktuelne svjetske probleme, te kroz taj proces stiču nova znanja i šire svoje svjetonazore. Studenti i učenici širom svijeta delegiraju, odnosno debatiraju, i takmiče se u ime dodjeljene države. Bitno je napomenuti da učenici moraju ostati pristrani stavova određene države bez obzira na lične stavove. TIMUN će se održati od 03.marta do 05. marta 2023 godine u prostorijama Filozofskog fakulteta u Tuzli. Više o ovogodišnjim komitetima i temama debate saznajte putem instagram profila @timun2023.

Čast nam je pozvati učenike Vaše škole da participiraju u prvom ikad izdanju ove vrste konferencije u Tuzli, da time steknu kvalitetno iskustvo, širok spektar znanja i poznanstava, a i značajne certifikate!
Kotizacija za sve učesnike je 35KM i uključuje prisustvovanje svim konferencijskim događajima, obrok za sva tri dana konferencije i ostali potreban materijal za održavanje MUN-a.

U prilogu možete pronaći slikovitiji prikaz MUN iskustva s prijašnjih konferencija.

Učenici se mogu prijaviti kao delegati odnosno takmičari putem QR koda na kraju prezentacije!

Srdačno,
TIMUN sekretarijat