Obavještenje za javnost Pedagoškog fakulteta za dan 15.09.2021. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom „Obrazovni efekti interaktivne nastave matematike u osnovnim školama“ kandidata Dženane Vulete, studenta magistarskih studija na studijskom programu Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.

II

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom „Domaća zadaća u nastavi matematike kao izvor stresa i frustracija učenika u osnovnoj školi“ kandidata Biljane Avdić, studenta magistarskih studija na studijskom programu Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.

III

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom „Poremećaji ponašanja kod djece u osnovnoj školi“ kandidatkinje Amre Karić, studentice magistarskih studija na studijskom programu Razredna nastava, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.