Obavještenje povodom početka akademske 2020/21. godine

Akademska 2020/21. godina na Evropskom univerzitetu „Kallos“ Tuzla počinje 5.10.2020. godine i traje do 30.09.2021. godine. Proslava početka nove akademske godine, kao i svečana dodjela indeksa novim studentima, održaće se 7.10.2020. godine s početkom u 12.00 sati u Velikom amfiteatru, na adresi ul. Maršala Tita 2A i 2B. Svi zainteresovani studenti mogu provjeriti na web-stranici Univerziteta www.eukallos.edu.ba kad su zakazana predavanja za pojedine predmete koje slušaju u zimskom semetru.

Pozivamo sve brucoše i novoupisane studente da prisustvuju ovoj svečanosti sa napomenom da je neophodno nositi zaštitnu masku, imajući u vidu aktuelne epidemiološke prilike. Na ulazu na Univerzitet vršit će se mjerenje temperature i dezinfekcija ruku.

S poštovanjem,
Studentska služba