Evropski univerzitet “Kallos” Tuzla i Evropski univerzitet Brčko Distrikt BiH učestvovali na sarajevskom sajmu knjiga

Dana 20.04.2019 i 21.04.2019. godine na sarajevskom sajmu knjiga svoje učešće uzeli su Evropski univerzitet “Kallos” Tuzla i Evropski univerzitet Brčko Distrikt BiH.

Sarajevski sajam knjiga je idealna prilika da izdavači prikažu opus i autori promovišu nova djela i knjige. Oba univerziteta na sarajevskom sajmu pripremili su bogat program promocije knjiga u centralnom prostoru “Bosanska kuća”.

Na taj način sajam nam je omogućio da posjetioce upoznamo sa našom bogatom izdavačkom djelatnošću oba univerziteta. Sajam je ove godine održan pod motom ” Daruj knjigu”, što je glavna parola sajma. Na sajmu je bilo prisutno preko 100 izdavača, što govori da je odziv bio veliki preko 50.000 posjetioca.

Evropski univerzitet “Kallos” Tuzla i Evropski univerzitet Brčko Distrikt predstavili su Prof.dr Izet Banda i Prof.dr Kemal Brkić.