Fakultet zdravstvenih nauka

Studijski program – Sestrinstvo

*NAPOMENA:

Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“

Sve izmjene vezane za rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI

Od ponuđena dva strana jezika student bira jedan

Od ponuđenih izbornih predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)

 

I i II semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

I SEMESTAR

Anatomija

Prof.dr Slobodan Marinković

05.10.2018.god.

12.10.2018.god.

19.10.2018.god.

26.10.2018.god.

02.11.2018.god.

09.11.2018.god.

16.11.2018.god.

23.11.2018.god.

30.11.2018.god.

07.12.2018.god.

Petak

09:00 – 12:00 h

Veliki amfiteatar

Fizika sa biofizikom

Prof.dr Jugoslav Stahov

09.10.2018.god.

16.10.2018.god.

23.10.2018.god.

02.11.2018.god.

06.11.2018.god.

13.11.2018.god.

20.11.2018.god.

27.11.2018.god.

04.12.2018.god.

11.12.2018.god.

18.12.2018.god.

Utorak

Utorak

Utorak

Petak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

10:00 – 13:00 h

10:00 – 13:00 h

10:00 – 13:00 h

12:00 – 15:00 h

10:00 – 13:00 h

10:00 – 13:00 h

10:00 – 13:00 h

10:00 – 13:00 h

10:00 – 12:00 h

10:00 – 12:00 h

10:00 – 12:00 h

Veliki amfiteatar

Epidemiologija i infektivne bolesti

Prof.dr Amer Čustović

08.10.2018.god.

22.10.2018.god.

29.10.2018.god.

05.11.2018.god.

12.11.2018.god.

19.11.2018.god.

26.11.2018.god.

03.12.2018.god.

10.12.2018.god.

17.12.2018.god.

Ponedjeljak

16:00 – 19:00 h

Mali amfiteatar

Engleski jezik I

 

06.10.2018.god.

20.10.2018.god.

03.11.2018.god.

17.11.2018.god.

01.12.2018.god.

Subota

09:00 – 12:00 h

Veliki amfiteatar

Engleski jezik I ( VJEŽBE )

Mr Alisa Memić, lektor

30.10.2018.god.

06.11.2018.god.

13.11.2018.god.

20.11.2018.god.

27.11.2018.god.

04.12.2018.god.

Utorak

13:00 – 14:00 h

Veliki amfiteatar

Njemački jezik I

Mr Mebrura Selić, lektor

08.10.2018.god.

15.10.2018.god.

22.10.2018.god.

29.10.2018.god.

05.11.2018.god.

12.11.2018.god.

19.11.2018.god.

26.11.2018.god.

03.12.2018.god.

10.12.2018.god.

Ponedjeljak

08:00 – 09:30 h

Mali amfiteatar

II SEMESTAR

Biologija sa humanom genetikom

Prof.dr Jasminka H. Halilović

 

 

 

 

Medicinska biohemija

Doc.dr Jasmina Gradaščević - gubaljević

 

 

 

 

Uvod u zdravstvenu njegu

Prof.dr Azijada Begnalić

 

 

 

 

Farmakologija sa toksikologijom

Doc.dr Suad Keranović

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Statističke metode*

Doc.dr Slobodan Nićin

Predavanja će biti održana u ljetnom semstru

Sociologija*

Akademik prof.dr Zoran Milošević

Predavanja će biti održana u ljetnom semstru

Medicinska etika*

Prof.dr Sanda Pribić

10.10.2018.god.

17.10.2018.god.

24.10.2018.god.

07.11.2018.god.

14.11.2018.god.

21.11.2018.god.

28.11.2018.god.

05.12.2018.god.

12.12.2018.god.

19.12.2018.god.

Srijeda

12:00 – 14:00 h

Veliki amfiteatar

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

III i IV semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

III SEMESTAR

Fiziologija sa patofiziologijom

Prof.dr Haris Huseinagić

 

 

 

 

Mikrobiologija sa parazitologijom

Prof.dr Jasminka H. Halilović

04.10.2018.god.

11.10.2018.god.

18.10.2018.god.

25.10.2018.god.

01.11.2018.god.

08.11.2018.god.

15.11.2018.god.

22.11.2018.god.

29.11.2018.god.

06.12.2018.god.

13.12.2018.god.

20.12.2018.god.

27.12.2018.god.

Četvrtak

12:00 – 15:00 h

12:00 – 15:00 h

12:00 – 15:00 h

12:00 – 15:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

12:00 – 14:00 h

Kabinet muzike

Urgentna medicina

Akademik prof.dr Rudika Gmajnić

10.10.2018.god.

17.10.2018.god.

24.10.2018.god.

07.11.2018.god.

14.11.2018.god.

21.11.2018.god.

28.11.2018.god.

05.12.2018.god.

12.12.2018.god.

19.12.2018.god.

Srijeda

13:00 – 16:00 h

Kabinet br. XI

Engleski jezik II

 

06.10.2018.god.

20.10.2018.god.

03.11.2018.god.

17.11.2018.god.

01.12.2018.god.

Subota

12:30 – 15:30 h

Veliki amfiteatar

Engleski jezik II (VJEŽBE)

Mr Alisa Memić, lektor

30.10.2018.god.

06.11.2018.god.

13.11.2018.god.

20.11.2018.god.

27.11.2018.god.

04.12.2018.god.

Utorak

14:00 – 15:00 h

Veliki amfitatar

Njemački jezik II

Mr Mebrura Selić, lektor

08.10.2018.god.

15.10.2018.god.

22.10.2018.god.

29.10.2018.god.

05.11.2018.god.

12.11.2018.god.

19.11.2018.god.

26.11.2018.god.

03.12.2018.god.

10.12.2018.god.

Ponedjeljak

09:30 – 11:00 h

Mali amfiteatar

IV SEMESTAR

Interna medicina

Prof.dr Mithat Tabaković

 

 

 

 

Osnovi patologije

Prof.dr Zinaida Karasalihović

 

 

 

 

Njega internističkih i zaraznih bolesnika

Prof.dr Amer Čustović

 

 

 

 

Zdravstvena njega u pedijatriji i ginekologiji

Prof.dr Azijada Beganlić

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Menadžment*

Prof.dr Hariz Agić

09.10.2018.god.

23.10.2018.god.

30.10.2018.god.

06.11.2018.god.

20.11.2018.god.

27.11.2018.god.

04.12.2018.god.

11.12.2018.god.

18.12.2018.god.

25.12.2018.god.

Utorak

16:00 – 18:00 h

Mali amfiteatar

Ekologija i higijena radne sredine*

Prof.dr Azijada Beganlić

03.10.2018.god.

10.10.2018.god.

17.10.2018.god.

24.10.2018.god.

07.11.2018.god.

14.11.2018.god.

21.11.2018.god.

28.11.2018.god.

05.12.2018.god.

19.12.2018.god.

Srijeda

16:30 – 18:15 h

Kabinet muzike

Zdravstveno pravo*

Akademik prof.dr Nedeljko Stanković

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

V i VI semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

V SEMESTAR

Manuelna masaža

Prof.dr Nedima Kapidžić Bašić

09.10.2018.god.

16.10.2018.god.

23.10.2018.god.

30.10.2018.god.

06.11.2018.god.

13.11.2018.god.

20.11.2018.god.

27.11.2018.god.

04.12.2018.god.

11.12.2018.god.

Utorak

13:00 – 16:00 h

Kabinet br. II

Homeopatija

Prof.dr Fahir Baraković

08.10.2018.god.

15.10.2018.god.

22.10.2018.god.

29.10.2018.god.

05.11.2018.god.

12.11.2018.god.

19.11.2018.god.

26.11.2018.god.

03.12.2018.god.

10.12.2018.god.

Ponedjeljak

16:00 – 19:00 h

Kabinet br. VI

Psihijatrijska njega

Doc.dr Rusmir Softić

12.10.2018.god.

26.10.2018.god.

09.11.2018.god.

23.11.2018.god.

14.12.2018.god.

Petak

17:00 – 19:00 h

Kabinet br. VI

Oftamologija i pridružena njega

Prof.dr Azijada Beganlić

03.10.2018.god.

24.10.2018.god.

14.11.2018.god.

28.11.2018.god.

05.12.2018.god.

19.12.2018.god.

Srijeda

15:30 – 16:30 h

Kabinet muzike

Stručna praksa I

Dekan Fakulteta zdravstvenih nauka

 

VI SEMESTAR

Osnovi transfuziologije

Prof.dr Fahir Baraković

 

 

 

 

Onkologija i palijativna zdravstvena njega

 

 

 

 

 

Ishrana, nutritivna terapija i dijetetika

Doc.dr Munevera Osmić

 

 

 

 

Stručna praksa II

Dekan Fakulteta zdravstevnih nauka

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Organizacija zdravstvene zaštite*

Akademik prof.dr Rudika Gmajnić

Predavanja će biti održana u ljetnom semstru

Evropski zdravstveni sistemi*

Prof.dr Adi Rifatbegović

 

 

 

 

Prevencija i rano otkrivanje raka*

Prof.dr Sanda Pribić

10.10.2018.god.

17.10.2018.god.

24.10.2018.god.

07.11.2018.god.

14.11.2018.god.

21.11.2018.god.

28.11.2018.god.

05.12.2018.god.

12.12.2018.god.

19.12.2018.god.

Srijeda

10:00 – 12:00 h

Veliki amfiteatar

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

VII i VIII semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

VII SEMESTAR

Osnovi hirurškog instrumentiranja

Doc.dr Mufid Burgić

23.10.2018.god.

25.10.2018.god.

01.11.2018.god.

08.11.2018.god.

15.11.2018.god.

22.11.2018.god.

Utorak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

16:45 – 17:30 h

18:15 – 19:00 h

16:00 – 16:45 h

16:00 – 16:45 h

16:00 – 16:45 h

16:00 – 16:45 h

Kabinet br. II

Dermatovenerologija i pridružena njega

Prof.dr Mithat Tabaković

12.10.2018.god.

19.10.2018.god.

26.10.2018.god.

02.11.2018.god.

09.11.2018.god.

16.11.2018.god.

23.11.2018.god.

30.11.2018.god.

07.12.2018.god.

14.12.2018.god.

21.12.2018.god.

Petak

11:00 – 13:00 h

Kabinet br. XI

Njega u kardiologiji i neurologiji

Doc.dr Mirza Moranjkić

23.10.2018.god.

Utorak

10:00 – 13:00 h

Kabinet br. II

Njega starijih osoba

Prof.dr Branimir Marjanović

22.10.2018.god.

12.11.2018.god.

03.12.2018.god.

Ponedjeljak

13:00 – 16:00 h

Kabinet br. II

VIII SEMESTAR

Intezivna njega

Prof.dr Mithat Tabković

 

 

 

 

ORL i  pridružena njega

Prof.dr Branimir Marjanović

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi informatike*

Prof.dr Halid Žigić

Predavanja će biti održana u ljetnom semstru

Osnovi biomedicine*

Doc.dr Senka Samardžić

10.10.2018.god.

14.11.2018.god.

05.12.2018.god.

Srijeda

10:00 – 12:00 h

Kabinet br. VI

Epidemiološke metode u medicini*

Doc.dr Munevera Osmić

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti