Medicinski fakultet
Studijski program – Medicina
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđenih izbornih predmeta
student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)
I
i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija (Predavanja) |
Prof.dr Slobodan Marinković |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Anatomija (Vježbe) |
Prof.dr Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Fizika sa biofizikom (Predavanja) |
Prof.dr Jugoslav Stahov |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Fizika sa biofizikom (Vježbe) |
Prof.dr Jugoslav Stahov |
|
|
|
Kabinet fizike |
Medicinska hemija (Predavanja) |
Prof.dr Ranka Kubiček |
|
|
|
Kabinet muzike |
Medicinska hemija (Vježbe) |
Mr.
sc. Alma Jusufović, viši asistent |
|
|
|
Laboratorija II |
Uvod u medicinu i prva pomoć (Predavanja) |
Prof. dr Munevera Bećarević Doc.dr Suad Keranović |
|
|
|
Kabinet br. X |
Engleski jezik I (Predavanja) |
Doc.dr
Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik I (Vježbe) |
Doc.dr
Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I (Predavanja) |
Mr Vahid Puškarević, lektor |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik I (Vježbe) |
|
|
|
|
|
II
SEMESTAR |
|||||
Anatomija (Predavanja) |
Prof.dr Slobodan Marinković |
|
|
|
Veliki amfiteatar |
Anatomija (Vježbe) |
Prof.dr Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Medicinska biologija sa humanom genetikom (Predavanja) |
Prof.dr Jasminka H. Halilović |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Medicinska biologija sa humanom genetikom (Vježbe) |
Prof.dr Jasminka H.Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Biohemija (Predavanja) |
Doc.dr Halida Mahmutbegović-Poljaković |
|
|
|
Kabinet muzike |
Biohemija (Vježbe) |
Mr. sc. Alma Jusufović, viši asistent |
|
|
|
Laboratorija II |
Medicinska etika (Predavanja) |
Prof.dr Sanda Pribić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Komunikacija u medicini* (Predavanja) |
Prof dr. Adi Rifatbegović |
|
|
Kabinet muzike |
|
Organizacija zdravstvene zaštite* (Predavanja) |
Akademik prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
Kabinet br. XI |
Bolesti ovisnosti* (Predavanja) |
Akademik prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
Kabinet br. XI |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
Student bira jedan od ponuđena
dva strana jezika
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III
SEMESTAR |
|||||
Histologija i embriologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida Karasalihović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Histologija i embriologija (Vježbe) |
Doc. dr.Maja Konrad Čustović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Neuroanatomija (Predavanja) |
Prof.dr Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Neuroanatomija (Vježbe) |
Prof.dr Slobodan Marinković |
|
|
|
Kabinet anatomije |
Fiziologija (Predavanja) |
Prof.dr Rifet Terzić Doc.dr Enes Osmanović |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Fiziologija (Vježbe) |
Doc. dr Daniela Lončar |
|
|
|
Klinika za internu bolest |
Informatika s medicinskom statistikom (Predavanja) |
Prof.dr Halid Žigić Prof.dr Jugoslav Stahov |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Informatika s medicinskom statistikom (Vježbe) |
Prof.dr Halid Žigić |
|
|
|
Kabinet geodezije |
Engleski jezik II (Predavanja) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II (Vježbe) |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II (Predavanja) |
Mr Vahid Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik II (Vježbe) |
Mr Vahid Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV
SEMESTAR |
|||||
Histologija i embriologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida Karasalihović |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 |
Kabinet za mikroskopiju |
Histologija i embriologija (Vježbe) |
Doc. dr Maja Konrad Čustović Doc. dr Azra Sadiković |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 16.30-19.00 |
Kabinet za mikroskopiju |
Fiziologija (Predavanja) |
Prof.dr Rifet Terzić Doc. dr Enes Osmanović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. V |
Fiziologija (Vježbe) |
Dr. Tomislav Ivanović |
27.02.2024. 05.03.2024. 11.03.2023. 19.03.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. VIII |
Epidemiologija (Predavanja) |
Prof. dr Sead Ahmetagić |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 |
Kabinet br. V |
Epidemiologija (Vježbe) |
Prof. dr Sead Ahmetagić |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 |
Kabinet br. V |
Klinička propedeutika I (Predavanja) |
Prof. dr Mithat Tabaković Prof. dr Fahir Baraković |
23.02.2024. 08.03.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak Petak |
10.00-12.00 10.00-14.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Mali amfiteatar |
Klinička propedeutika I (Vježbe) |
Dr Dženeta Azabagić Ganić |
29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. 31.05.2024. 06.06.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak |
16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 |
UKC Tuzla |
Ekologija i zaštita životne sredine (Predavanja) |
Prof.dr Jasminka Sadadinović |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 12.30-14.45 12.30-14.45 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 |
Kabinet br.
VI |
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Sociologija* (Predavanja) |
Prof. dr Edhem Muftić |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 |
Mali
amfiteatar |
Zdravstveno pravo* (Predavanja) |
Doc.dr Denis Husić |
08.03.2024. 13.03.2024. |
Petak Srijeda |
15.00-16.30 15.00-16.30 |
Mali
amfiteatar |
Metodologija naučnog istraživanja (Predavanja) |
Prof.dr Mithat Tabaković Prof.dr Fahir Baraković |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
Student bira jedan od ponuđena
dva strana jezika
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
||
V SEMESTAR |
|||||||
Patologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida Karasalihović |
|
|
|
Kabinet br. V |
||
Patologija (Vježbe) |
Doc. dr Maja Konrad Čustović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
||
Mikrobiologija s parazitologijom (Predavanja) |
Prof.dr Jasminka H. Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
||
Mikrobiologija s parazitologijom (Vježbe) |
Prof.dr Jasminka H.Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
||
Farmakologija s toksikologijom (Predavanja) |
Doc.dr Eldina Halilović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
||
Farmakologija s toksikologijom (Vježbe) |
Mr. ph Anela Arnautović, viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. IV |
||
Klinička propedeutika II (Predavanja) |
Prof.dr Mithat Tabaković Prof.dr Fahir Baraković |
|
|
|
Mali amfiteatar |
||
Klinička propedeutika II (Vježbe) |
Dr. Dženeta Azabagić Ganić Doc. dr Daniela Lončar |
|
|
|
UKC Tuzla |
||
Medicinska psihologija (Predavanja) |
Prof.dr Nermin Mulaosmanović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
||
Medicinska psihologija (Vježbe) |
Mr.sci Nera Kravić Prelić |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
||
VI
SEMESTAR |
|||||||
Patologija (Predavanja) |
Doc.dr Zinaida Karasalihović |
21.02.2024. 06.03.2024. 07.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 09.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 07.05.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Utorak Srijeda Srijeda Utorak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
16.00-19.00 16.00-19.00 13.30-16.30 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet za mikroskopiju |
||
Patologija (Vježbe) |
Doc. dr Maja Konrad Čustović Doc. dr Azra Sadiković |
22.02.2024. 28.02.2024. 29.02.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 30.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Srijeda Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Utorak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 13.00-16.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 |
Kabinet za mikroskopiju |
||
Patofiziologija (Predavanja) |
Prof.dr Fahir Baraković |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 |
Kabinet saobraćaja |
||
Patofiziologija (Vježbe) |
Dr. Tomislav Ivanović |
27.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Utorak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak Ponedjeljak |
14.00-16.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 |
Kabinet br. VIII |
||
Imunologija (Predavanja) |
Doc.dr Munevera Osmić |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br. VII |
||
Imunologija (Vježbe) |
Doc.dr Munevera Osmić |
|
|
|
UKC Tuzla |
||
Farmakologija s toksikologijom (Predavanja) |
Doc.dr Eldina Halilović |
19.02.2024. 26.02.2024. 04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2023. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 16.30-18.45 |
Kabinet br. VII |
||
Farmakologija s toksikologijom (Vježbe) |
Mr. ph Anela Arnautović, viši asistent Doc.dr Eldina Halilović |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 30.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Utorak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 |
Kabinet br. IV |
||
Socijalna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Munevera Bećarević |
23.02.2024. 24.02.2024. 22.03.2024. 23.03.2024. 29.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 15.04.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota Subota Ponedjeljak |
15.15-16.45 13.00-14.30 15.15-16.45 08.00-09.30 15.15-16.45 09.00-09.45 15.15-16.45 08.00-09.30 |
Kabinet br. VI |
||
Socijalna medicina (Vježbe) |
Prof.dr Munevera Bećarević |
23.02.2024. 24.02.2024. 22.03.2024. 23.03.2024. 29.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 15.04.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota Subota Ponedjeljak |
16.45-18.15 14.30-16.00 16.45-18.15 09.30-11.00 16.45-18.15 09.45-10.30 16.45-18.15 09.30-11.00 |
Kabinet br. VI |
||
IZBORNI
PREDMETI |
|||||||
Farmakoekonomika * (Predavanja) |
Doc. dr Jasna Rahimić |
|
|
|
Kabinet br. VII |
||
Osnove laboratorijske dijagnostike* |
Doc.dr Semir Mešanović |
24.02.2024. 08.03.2024. 09.03.2024. 15.03.2024. 23.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Petak Subota Petak Subota Petak Subota Petak Petak Petak Petak Petak Petak |
09.00-10.30 16.15-17.45 09.00-10.30 16.15-17.45 12.00-13.30 16.15-17.45 09.15-13.00 10.00-13.00 16.00-17.30 16.15-17.45 16.15-17.00 16.15-17.45 16.15-17.45 |
Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Laboratorija 1 Laboratorija 1 Mikroskopirnica Laboratorija 1 Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica Mikroskopirnica |
||
Homeopatija* (Predavanja) |
Prof.dr Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
||
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII
SEMESTAR |
|||||
Interna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Mithat Tabaković Prof.dr Fahir Baraković |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Interna medicina (Vježbe) |
Dr. sc. Mirsad Selimović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Dermatovenerologija (Predavanja) |
Prof.dr Nerma Sijerčić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Dermatovenerologija (Vježbe) |
Dr. Senada Resić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Fizikalna medicina i rehabilitacija (Predavanja) |
Prof.dr Nedima Kapidžić – Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Fizikalna medicina i rehabilitacija (Vježbe) |
Dr Elmina Mulić-H:Avdić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Infektologija (Predavanja) |
Prof.dr Sead Ahmetagić |
|
|
|
Kabinet br. V |
Infektologija (Vježbe) |
Dr. Azra Gutić-Hodžić, viši asistent |
|
|
|
UKC Tuzla |
Radiologija i nuklearna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Haris Huseinagić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Radiologija i nuklearna medicina (Vježbe) |
Dr Hajrudin Kozarević |
|
|
|
UKC Tuzla |
VIII
SEMESTAR |
|||||
Interna medicina (Predavanja) |
Prof.dr Mithat Tabaković Prof.dr Fahir Baraković |
22.02.2024. 29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 |
Mali amfiteatar |
Interna medicina (Vježbe) |
Dr Mirsad Selimović,ass |
28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 |
UKC Tuzla |
Onkologija (Predavanja) |
Doc.dr Hasan Osmić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. |
Četvrtak |
15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 15.00-17.30 |
Kabinet br. V |
Onkologija (Vježbe) |
Mr.med.sci. Indira Omeragić,ass Dr Vera Vrbljanac Popović Beganović,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Neurologija (Predavanja) |
Prof. dr Alija Sutović |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 12.00-14.15 |
Kabinet br. V |
Neurologija (Vježbe) |
Doc. dr Dželil Korkut,ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Psihijatrija (Predavanja) |
Prof. dr Alija Sutović |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Kabinet br. V |
Psihijatrija (Vježbe) |
Dr Avdo Šakušić, ass |
|
|
|
UKC Tuzla |
Molekularna biologija ćelije* (Predavanja) |
Doc.dr Semir Mešanović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 12.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 30.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Utorak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 16.15-17.45 |
Kabinet br. VI |
Molekularna biologija ćelije (Vježbe) |
Mr Aneta Vareškić, viši asistent |
24.02.2024. 16.03.2024. 06.04.2024. 04.05.2024. |
Subota |
12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-15.00 12.00-14.30 |
Laboratorija II |
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zdravstveni menadžment* (Predavanja) |
Prof. dr Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Pacijenti s posebnim potrebama* (Predavanja) |
Doc.dr Azra Delalić |
26.02.2024. 25.03.2024. 19.04.2024. 13.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak Ponedjeljak Petak Ponedjeljak Ponedjeljak |
14.00-16.30 14.00-17.30 14.00-17.30 14.00-16.30 14.00-17.30 |
Kabinet
fizioterapije |
Gerijatrija (Predavanja) |
Prof.dr Nedima Kapidžić - Bašić |
|
|
|
Lječilište Aqua Bristol |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
IX
i X semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
IX
SEMESTAR |
|||||
Hirurgija (Predavanja) |
Prof.dr Adi Rifatbegović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Hirurgija (Vježbe) |
Prof.dr.Adi
Rifatbegović Prof.dr.
Mustafa Tabaković Doc.
dr. Ervin Matović Doc.
dr. Nusret Ramić Doc.
dr. Dželil Korkut Dr.
Azur Azapagić Dr.
sci. med. Edin Husarić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Oftalmologija (Predavanja) |
Prof.dr Suzana Nikolić Doc.dr Allen Popović Beganović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Oftalmologija (Vježbe) |
Dr Adisa Pilavdžić |
|
|
|
UKC Tuzla |
Ortopedija (Predavanja) |
Doc. dr Alen Kamerić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Ortopedija (Vježbe) |
Dr Adnan Kešetović |
|
|
|
UKC Tuzla |
Terapija bola (Predavanja) |
Prof. dr Samir Husić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Terapija bola (Vježbe) |
Dr Dženeta Azabagić Ganić |
|
|
|
UKC Tuzla |
X SEMESTAR |
|||||
Hirurgija (Predavanja) |
Prof. dr Adi Rifatbegović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 12.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 03.05.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Petak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 |
UKC Tuzla |
Hirurgija (Vježbe) |
Prof. dr Adi
Rifatbegović Prof. dr Mustafa
Tabaković Doc. dr. Ervin
Matović Doc. dr. Nusret
Ramić Doc. dr. Dželil
Korkut Dr. Azur Azapagić Dr. sci. med. Edin
Husarić |
29.02.2024. 07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 |
UKC Tuzla |
Ginekologija i akušerstvo (Predavanja) |
Prof.dr Zlatan Fatušić Doc.dr Enida Nevačinović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 27.03.2024. 29.03.2024. 03.04.2024. 11.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. 31.05.2024. |
Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda Petak |
11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 11.30-14.30 08.00-11.30 11.30-14.30 11.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 12.30-14.30 08.00-11.30 |
UKC Tuzla |
Ginekologija i akušerstvo (Vježbe) |
Doc.dr Enida Nevačinović |
24.02.2024. 09.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. 30.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Četvrtak |
09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-11.15 09.00-11.15 09.00-11.15 |
UKC Tuzla |
Pedijatrija (Predavanja) |
Prof.dr Fahrija Skokić Doc. dr Esad Brigić |
20.02.2024. 27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 18.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Ponedjeljak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 |
Kabinet br. IV |
Pedijatrija (Vježbe) |
Dr.sci Razija Spahić,ass |
27.02.2024. 05.03.2024. 12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 13.30-16.30 |
UKC Tuzla |
Otorinolaringologija (Predavanja) |
Prof.dr Željko Vranješ |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. |
Ponedjeljak |
11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 |
Kabinet br. IV |
Otorinolaringologija (Vježbe) |
Dr. Nedžad Salkić, ass |
07.03.2024. 14.03.2024. |
Četvrtak |
14.00-16.00 14.00-16.00 |
UKC Tuzla |
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Umijeće liječničke struke (Predavanja) |
Akademik prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
Kabinet br.
XI |
Sportska medicina* (Predavanja) |
Akademik prof.dr Branimir Mikić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Vakcinacija* (Predavanja) |
Prof.dr Munevera Osmić |
21.02.2024. 28.02.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 24.04.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 |
Kabinet br.
IX |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
XI
i XII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
XI
SEMESTAR |
|||||
Porodična medicina (Predavanja) |
Akademik prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
Kabinet muzike |
Porodična medicina (Vježbe) |
Prof. dr Azijada Beganlić |
|
|
|
JZU Dom zdravlja Tuzla |
Urgentna medicina i anesteziologija (Predavanja) |
Doc. dr Suad Keranović |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Urgentna medicina i anesteziologija (Vježbe) |
Dr. Dženeta Azabagić Ganić |
|
|
|
|
Medicina rada (Predavanja) |
Prof. dr Munevera Bećarević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Medicina rada (Vježbe) |
Prof. dr Azijada Beganlić |
|
|
|
JZU Dom zdravlja Tuzla |
Sudska medicina (Predavanja) |
Prof. dr Zdenko Cihlarž |
|
|
|
Sudnica |
Sudska medicina (Vježbe) |
Dr.
Emir Alić, ass |
|
|
|
|
Palijativna zdravstvena zaštita (Predavanja) |
Prof. dr Samir Husić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Palijativna zdravstvena zaštita (Vježbe) |
|
|
|
|
|
XII
SEMESTAR |
|||||
Klinički staž – porodična medicina |
Akademik prof.dr Rudika Gmajnić |
|
|
|
|
Klinički staž – interna medicina |
Prof.dr Mithat Tabaković |
|
|
|
|
Klinički staž – urgentni prijem |
Doc. dr Suad Keranović |
|
|
|
|
Klinički staž – hirurgija |
Prof.dr Adi Rifatbegović |
|
|
|
|
Klinički staž – pedijatrija |
Doc.dr Amela Selimović |
|
|
|
|
Klinički staž – ginekologija |
Doc.dr Enida Nevačinović |
|
|
|
|
Klinički staž- epidemiologija |
Prof.dr Sead Ahmetagić |
|
|
|
|
Klinički staž - Osnovi ustavnog sistema BiH i FBiH kao
i organizacija zdravstvene zaštite u FBiH |
Prof. dr Albina Fazlović |
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Medicinska kozmetologija* (Predavanja) |
Prof. dr Nerma Sijerčić |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Dijagnostičke metode i postupci u
kliničkoj medicini (Predavanja) |
Prof. dr Fahir Baraković |
|
|
|
Kabinet br. V |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti