Pedagoški fakultet

Studijski program – Razredna nastava sa engleskim jezikom

*NAPOMENA:

Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“

Sve izmjene vezane za rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI

Od ponuđena dva strana jezika student bira jedan

Od ponuđenih izbornih predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni semestar)

 

I i II semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

I SEMESTAR

B/H/S jezici

Doc.dr Dragana Aleksić

30.01.2020.god.

20.02.2020.god.

Četvrtak

 

14:00 h

Kabinet br. XII

Matematika

Prof.dr Radoslav Galić

20.01.2020.god.

10.02.2020.god.

Ponedjeljak

10:00 h

Mali amfiteatar

Engleski jezik I

 

14.01.2020.god.

01.02.2020.god.

Utorak

Subota

16:00 h

11:00 h

Veliki amfiteatar

II SEMESTAR

Sociologija

Akademik prof.dr Zoran Milošević

 

 

 

 

Opšta pedagogija

Prof.dr Esed Karić

 

 

 

 

Vokalno – instrumentalna nastava

Prof.dr Suzana Kusovac Sladoje

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi ekonomije*

Prof.dr Izet Banda

14.01.2020.god.

04.02.2020.god.

Utorak

10:00 h

Kabinet br. I

Higijena*

Prof.dr Azijada Beganlić

 

Opšta lingvistika*

Doc.dr Dragana Aleksić

30.01.2020.god.

20.02.2020.god.

Četvrtak

 

14:00 h

Kabinet br. XII

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

III i IV semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

III SEMESTAR

Opšta psihologija

Prof.dr Nermin Mulaosmanović

15.01.2020.god.

05.02.2020.god.

Srijeda

16:00 h

Kabinet br. VI

Didaktika

Prof.dr Esed Karić

16.01.2020.god.

07.02.2020.god.

Četvrtak

Petak

14:00 h

Mali amfiteatar

Engleski jezik II

 

14.01.2020.god.

01.02.2020.god.

Utorak

Subota

16:00 h

11:00 h

Veliki amfiteatar

IV SEMESTAR

Književnost

 

 

 

 

 

Pedagoška psihologija

Prof.dr Nermin Mulaosmanović

 

 

 

 

Porodična pedagogija

Prof.dr Esed Karić

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi informatike

Prof.dr Halid Žigić

 

 

 

 

Filmska i TV kultura*

Doc.dr Larisa Softić Gasal

 

 

 

 

Pedagoška informatika*

Prof.dr E.M.

16.01.2020.god.

07.02.2020.god.

Četvrtak

14:00 h

Mali amfiteatar

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

V i VI semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

V SEMESTAR

Priroda i društvo

 

 

 

 

 

Književnost za djecu

 

 

 

 

 

Metodika nastave likovne kulture

 

 

 

 

 

VI SEMESTAR

Metodika nastave sa engleskim jezikom

 

 

 

 

 

Metodika nastave sa učenicima blago ometenim u razvoju

 

 

 

 

 

Metodika nastave B/H/S jezika i književnosti

 

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Tvorba riječi u engleskom jeziku

 

 

 

 

 

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju

 

 

Igre u nastavi engleskog jezika

 

 

 

 

 

Predmeti označeni * su izborni predmeti

 

VII i VIII semestar

 

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Kabinet

VII SEMESTAR

Metodika nastave prirode i društva

Prof.dr Tešo Ristić

14.01.2020.god.

12.02.2020.god.

Utorak

Srijeda

09:00 h

Kabinet br. XII

Metodika nastave matematike

Prof.dr B.Š.

22.01.2020.god.

12.02.2020.god.

Srijeda

16:00 h

Mali amfiteatar

Metodika nastave muzičke kulture

Prof.dr Suzana Kusovac Sladoje

13.01.2020.god.

22.02.2020.god.

Ponedjeljak

Subota

10:00 h

12:00 h

Kabinet br. XII

VIII SEMESTAR

Metodika nastave fizičke kulture

 

 

 

 

 

Kineziologija

 

 

 

 

 

Metodička praksa

 

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Istorija engleskog jezika

 

 

Metodika nastave engleskog jezika u ranoj školskoj dobi

 

 

 

 

 

Metodika dopunske i dodatne nastave*

Prof.dr Esed Karić

16.01.2020.god.

07.02.2020.god.

Četvrtak

Petak

14:00 h

Mali amfiteatar

Predmeti označeni * su izborni predmeti