Obavještenje za javnost Fakulteta zdravstvenih nauka za dan 02.03.2022. godine

I

Obavještava se javnost da se završni rad pod nazivom „Obezbjeđenje kvaliteta u farmaceutskoj industriji“ kandidata Nahida Omeraševića, studenta I i II integrisanog ciklusa studija na studijskom programu Farmacija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu završnog rada, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.

II

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom „Kvalitet života oboljelih od karcinoma dojke poslije kemoterapije” kandidatkinje Lejle Balvanović, studentice magistarskih studija na studijskom programu Sestrinstvo, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarskog rada, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.