Čestitamo Dan državnosti Bosne i Hercegovine

Građanima Bosne i Hercegovine, kao i našim studentima čestitamo 25. novembar Dan državnosti Bosne i Hercegovine, te napominjemo da je četvrtak, 25. novembar 2021. godine na Univerzitetu neradni dan.

Doc.dr Enes Mujić – odgođena predavanja

Obavještavaju se studenti da će se predavanja kod doc. dr Enesa Mujića umjesto u petak 26. novembra, održati u srijedu 01.decembra u istim vremenskim terminima.

Obavještenje za javnost Fakulteta zdravstvenih nauka za dan 24.11.2021. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom „Značaj komunikacijskih vještina u timskom radu medicinskih sestara i zadovoljstvo pacijenata kandidatkinje Arijalde Pjević, studentice magistarskih studija na studijskom programu Sestrinstvo, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarskog rada, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, na adresi Maršala Tita 2A i 2B.