Prof.dr Jasminka H. Halilović – obavještenje za studente

Poštovani studenti/ce, evo nekoliko obavještenja u vezi sa predmetom Medicinska biologija sa humanom genetikom, Biologija sa  humanom genetikom (medicinski fakultet i fakultet zdravstvenih nauka) i Genetika (poljoprivredni fakultet).

1.Seminarske radove treba poslati na moj meil najkasnije do 1.maja o.g.Na moj meil se do sada javilo preko 90% studenata

2.Prezentacije u PPT-u na temu seminarskog rada takođe treba poslati do 1. maja o.g.

3.Zadatke (tesove) koje ste dobili da rješavate kod kuće (odgovore na pitanja iz testova detaljnije napisati u teku) pregledaću kad se vidimo na fakultetu.

4.U toku mjeseca maja poslaću vam na vaš meil testove iz drugog dijela gradiva na koje ćete odgovarati na već opisan način.

1. Ako ima studenata sa Poljoprivrednog fakulteta koji slušaju nastavni predmet Genetika, neka mi se jave .

Možete me kontaktirati na meil adresu (<jasnahba@yahoo.com>), telefon (061 72 40 48) i skajp.