Obavještenje za studente koji u oktobarskim ispitnim rokovima nisu uspjeli ostvariti uslov za upis u narednu godinu studija

Studentima, koji u oktobarskim ispitnim rokovima nisu uspjeli ostvariti uslov za upis u narednu godinu studija, odobravaju se socijalni rokovi. Studenti se pozivaju da prijave koje predmete žele polagati. Ispitni termini će se zakazati samo za one predmete za koje ima prijavljenih studenata. Prijave se podnose studentskoj službi putem e-maila (ss@eukallos.edu.ba), obavještavanjem studentske službe putem telefona (+387 35 299 091 / 092), ili podnošenjem zahtjeva lično u studentskoj službi. Prijave se mogu podnositi od 22.10. do 27.10.2018. godine.

Ispitni termini će biti objavljeni na web-stranici Evropskog Univerziteta “Kallos” Tuzla.

S poštovanjem,

Studentska služba Evropskog univerziteta “Kallos” Tuzla.