Pravni fakultet
Studijski program – Forenzika
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana
jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih
predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni
semestar)
I
i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Uvod u
pravo Predavanje |
Prof.dr Albina Fazlović |
|
|
|
Sudnica |
Uvod u
pravo Vježbe |
Mr.sc Ervin Mujkić, viši
asistent |
|
|
|
Sudnica |
Osnovi
opšte forenzike Predavanje |
Doc. dr Milanko Aladžić |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Osnovi opšte forenzike Vježbe |
|
|
|
|
|
Engleski
jezik I Predavanje |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski
jezik I Vježbe |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački
jezik I Predavanje |
Mr Vahid Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Njemački
jezik I Vježbe |
Mr Vahid Puškarević |
|
|
|
Kabinet br. IV |
II SEMESTAR |
|||||
Forenzička hemija i toksikologija Predavanje |
Prof.dr Ranka
Kubiček |
08.03.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. |
Petak |
11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 |
Kabinet br. V |
Forenzička hemija i toksikologija Vježbe |
Mr.sc Alma
Jusufović, viši asistent |
|
|
|
Laboratorija I |
Forenzička patologija Predavanje |
Doc.dr Zinaida
Karasalihović Mr Emir Alić |
|
|
|
Kabinet Muzike |
Forenzička patologija Vježbe |
Mr
Emir Alić |
|
|
|
Kabinet Muzike |
Sociologija Predavanja |
Prof. dr Edhem
Muftić |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 |
Mali amfiteatar |
Sociologija Vježbe |
|
|
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike* Predavanje |
Prof.dr Halid
Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet br. VII |
Osnovi informatike Vježbe |
|
|
Kabinet informatike |
||
Osnovi fizike
u forenzici* Predavanje |
Doc.dr Dario Galić |
|
|
|
Kabinet
br. IX |
Osnovi
fizike u forenzici* Vježbe |
|
|
|
|
|
Osnovi
forenzičke biologije* Predavanje |
Prof.dr Jasminka H.
Halilović |
|
|
|
Kabinet za mikroskopiju |
Osnovi forenzičke biologije* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Ustavno pravo Predavanje |
Doc.dr Albina
Fazlović |
|
|
|
Sudnica |
Ustavno pravo Vježbe |
Mr.sc Ervin
Mujkić, viši asistent |
|
|
|
Sudnica |
Istraživački rad u forenzičkim laboratorijama Predavanje |
Prof.dr
Jasminka H. Halilović |
|
|
|
Kabinet mikroskopije |
Istraživački rad u forenzičkim laboratorijama Vježbe |
Mr.sc Alma
Jusufović, viši asistent |
|
|
|
|
Engleski jezik II Predavanje |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II Vježbe |
Doc.dr Mirnes
Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II Predavanje |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik II Vježbe |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Krivično pravo Predavanje |
Doc. dr
Milanko Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
06.03.2024. 20.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda |
12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 |
Sudnica |
Krivično pravo Vježbe |
Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Sudnica |
Forenzička genetika Predavanje |
Doc.dr Amela
Begić |
14.03.2024. 16.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 |
Sudnica |
Forenzička genetika Vježbe |
Doc.dr Amela
Begić |
|
|
|
Sudnica |
Kriminalistika Predavanje |
Doc. dr
Milanko Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
06.03.2024. 20.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda |
13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 |
Sudnica |
Kriminalistika* Vježbe |
Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Sudnica |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Kriminalistička identifikacija* Predavanje |
Dr. Svetlana
Marković |
|
|
|
Sudnica |
Kriminalistička identifikacija* Vježbe |
|
|
|
|
|
Kriminologija* Predavanje |
Doc.dr Milanko
Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Kriminologija* Vježbe |
Doc.dr Milanko
Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Sudnica |
Forenzička psihologija* Predavanje |
Doc. dr Sandi Dizdarević |
30.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 |
Kabinet br. IV |
Forenzička psihologija* Vježbe |
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Krivično procesno pravo Predavanje |
Doc. dr Milanko
Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Krivično procesno pravo Vježbe |
Doc. dr Milanko
Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Sudnica |
Sudska toksikologija Predavanje |
Prof.dr Mustafa
Burgić |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Sudska toksikologija Vježbe |
|
|
|
|
|
Upravljanje kriminalističkim istragama Predavanje |
Dr. Svetlana
Marković |
|
|
|
Sudnica |
Upravljanje kriminalističkim istragama Vježbe |
|
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Upravno pravo Predavanje |
Prof.dr Albina
Fazlović |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Sudnica |
Upravno pravo Vježbe |
Mr. Ervin
Mujkić, viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. IV |
Forenzičko računovodstvo Predavanje |
Prof.dr Anka
Bulatović |
28.02.2024. 13.03.2024. 27.03.2024. 17.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda |
13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 |
Kabinet br. VI |
Forenzičko računovodstvo Vježbe |
Mr Marijana
Džombić, viši ass |
|
|
|
Kabinet br. III |
DNK analiza Predavanje |
Doc.dr Amela
Begić |
14.03.2024. 16.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Sudnica |
DNK analiza Vježbe |
Doc.dr Amela
Begić |
|
|
|
Sudnica |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Forenzička fizička hemija* Predavanje |
Prof.dr
Ranka Kubiček |
19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 |
Kabinet
muzike |
Forenzička fizička hemija* Vježbe |
Prof.dr
Ranka Kubiček |
|
|
|
Kabinet
muzike |
Toksikologija hrane* Predavanje |
Prof.dr.
Mustafa Burgić |
|
|
|
Kabinet
br. IX |
Toksikologija hrane* Vježbe |
|
|
|
|
|
Forenzička analiza požara,
eksplozija i masovnih katastrofa* Predavanje |
Doc.dr
Milanko Aladžić |
|
|
|
Kabinet
br. VIII |
Forenzička analiza požara, eksplozija
i masovnih katastrofa* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Etika u forenzici Predavanje |
Akademik prof.dr
Zoran Milošević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Etika u forenzici Vježbe |
|
|
|
|
|
Forenzika u krivičnom postupku Predavanje |
Doc. dr Milanko
Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Forenzika u krivičnom postupku Vježbe |
Doc. dr Milanko
Aladžić Mr. Amela
Ibričić, viši asistent |
|
|
|
Sudnica |
Forenzička analiza dokumenata Predavanje |
Doc.dr Milanko
Aladžić |
|
|
|
Kabinet br. VIII |
Forenzička analiza dokumenata Vježbe |
|
|
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Biohemija Predavanje |
Doc.dr Halida
Mahmutbegović Poljaković |
24.02.2024. 02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-13.30 09.00-12.45 09.00-12.45 09.00-12.45 |
Mali amfiteatar |
Biohemija Vježbe |
Mr. sc Alma
Jusufović, viši asistent |
|
|
|
Laboratorija II |
Forenzička balistika Predavanje |
Doc.dr Milanko
Aladžić |
13.03.2024. 27.03.2024. 24.04.2024. 15.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.30 |
Kabinet br. IX |
Forenzička balistika Vježbe |
|
|
|
|
Sudnica |
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Forenzička obrada tragova na
mjestu zločina* Predavanje |
Dr.
Svetlana Marković |
|
|
|
Sudnica
|
Forenzička obrada tragova na
mjestu zločina* Vježbe |
|
|
|
|
|
Forenzička antropologija* Predavanje |
Doc.dr
Amela Begić |
14.03.2024. 16.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 |
Sudnica |
Forenzička antropologija* Vježbe |
Doc.dr
Amela Begić |
|
|
|
Sudnica |
Forenzička i odštetna
odgovornost* Predavanje |
Doc.dr
Milanko Aladžić |
13.03.2024. 27.03.2024. 24.04.2024. 15.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.30-15.00 |
Kabinet br. IX |
Forenzička i odštetna
odgovornost* Vježbe |
|
|
|
|
Sudnica |
Predmeti označeni * su izborni
predmeti