Tehnički fakultet
Studijski program – Drumski
saobraćaj
*NAPOMENA:
Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
Sve izmjene vezane za
rasporeda pratite i na OGLASNOJ TABLI
Od ponuđena dva strana
jezika student bira jedan
Od ponuđenih izbornih
predmeta student polaže dva (jedan izborni za zimski, jedan izborni za ljetni
semestar)
I i II semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I Predavanja |
Prof.dr Radoslav Galić |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Matematika I Vježbe |
Senad Hodžić, demonstrator |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Osnovi
saobraćaja i transporta Predavanja |
Prof.dr Zijad Jagodić |
|
|
|
Kabinet za
saobraćaj |
Osnovi
saobraćaja i transporta Vježbe |
Prof.dr Zijad Jagodić |
|
|
|
|
Engleski jezik
I Predavanja |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik
I Vježbe |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik
I Predavanja |
Mr Vahid Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik
I Vježbe |
Mr Vahid Puškarević |
|
|
|
Kabinet br. IV |
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike Predavanja |
Prof.dr
Halid Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 |
Kabinet br. VII |
Osnovi informatike Vježbe |
|
|
|
Kabinet br. VII |
|
Tehnička mehanika Predavanja |
Doc.dr Enes Mujić |
14.03.2024. 28.03.2024. 18.04.2024. 09.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 |
Kabinet saobraćaja |
Tehnička mehanika Vježbe |
Doc.dr Enes Mujić |
|
|
|
Kabinet
saobraćaja |
Elektrotehnika sa elektronikom Predavanja |
Prof.dr Halid Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 13.00-14.30 |
Kabinet br. VII |
Elektrotehnika sa elektronikom Vježbe |
Mr
Fuad Hasanović, viši asistent |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Poznavanje robe u
transportu* Predavanja |
Prof.dr Zijad Jagodić |
02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 11.05.2024. |
Subota |
11.30-13.00 11.30-13.00 12.15-13.00 10.45-11.30 |
Kabinet saobraćaja |
Poznavanje robe u
transportu* Vježbe |
Prof.dr Zijad Jagodić |
|
|
|
|
Osnovi
ekonomije* Predavanja |
Prof. dr Izet Banda |
|
|
|
Kabinet br. IX |
Osnovi
ekonomije* Vježbe |
|
|
|
|
|
Sociologija* Predavanja |
Prof. dr Edhem
Muftić |
04.03.2024. 11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 01.04.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 06.05.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedjeljak |
12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 12.00-15.00 12.00-14.00 |
Mali amfiteatar |
Sociologija Vježbe |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Predmeti označeni * su izborni predmeti
III
i IV semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
III SEMESTAR |
|||||
Inženjersko
crtanje Predavanja |
Doc.dr Enes
Mujić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Inženjersko
crtanje Vježbe |
Doc.dr Enes
Mujić |
|
|
|
|
Menadžment Predavanja |
Prof.dr Hariz
Agić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Menadžment Vježbe |
Prof.dr Hariz
Agić |
|
|
|
|
Engleski jezik II Predavanja |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Engleski jezik II Vježbe |
Doc.dr Mirnes Avdić |
|
|
|
Mali amfiteatar |
Njemački jezik II Predavanja |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. VII |
Njemački jezik
II Vježbe |
Mr Vahid
Puškarević, lektor |
|
|
|
Kabinet br. V |
IV SEMESTAR |
|||||
Statističke metode Predavanja |
Doc.dr Lidija Vučičević |
02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 10.15-12.30 09.30-11.00 |
Kabinet br VI |
Statističke metode Vježbe |
Doc.dr Lidija Vučičević |
|
|
|
|
Projektovanje gradskih saobraćajnica Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
30.03.2024. 13.04.2024. 11.05.2024. |
Subota Subota Subota |
09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-11.00 |
Kabinet saobraćaja |
Projektovanje gradskih saobraćajnica Vježbe |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
|
|
|
|
Bezbjednost u saobraćaju Predavanja |
Prof.dr
Miodrag Tojagić |
13.03.2024. 27.03.2024. 12.04.2024. 24.04.2024. |
Srijeda Srijeda Petak Srijeda |
12.00-14.00 12.00-13.00 09.00-11.00 12.00-13.00 |
Kabinet saobraćaja |
Bezbjednost u saobraćaju Vježbe |
Prof.dr
Miodrag Tojagić |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi logistike* Predavanja |
Doc.dr Zlatko
Kovačević |
14.03.2024. 28.03.2024. 11.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
16.00-16.45 16.00-16.45 16.00-16.45 16.00-16.45 16.00-16.45 16.00-16.45 |
Kabinet saobraćaja |
Osnovi logistike * Vježbe |
Doc. dr Zlatko
Kovačević |
|
|
|
|
Osnovi drumskih saobraćajnica* Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
30.03.2024. 13.04.2024. 11.05.2024. |
Subota Subota Subota |
13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00 |
Kabinet saobraćaja |
Osnovi drumskih saobraćajnica*
Vježbe |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
|
|
|
|
Saobraćajna
psihologija* Predavanja |
Prof.dr Nermin
Mulaosmanović |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Saobraćajna
psihologija* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
V
i VI semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
V SEMESTAR |
|||||
Regulisanje i
upravljane saobraćajnim tokovima Predavanja |
Prof.dr Miodrag
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Regulisanje i
upravljane saobraćajnim tokovima Vježbe |
|
|
|
|
|
Osnovi drumskog
transporta robe Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Osnovi drumskog
transporta robe Vježbe |
|
|
|
|
|
Motorna
vozila Predavanja |
Prof.dr Zijad
Jagodić |
|
|
|
Kabinet saobracaja |
Motorna
vozila Vježbe |
|
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Planiranje saobraćaja Predavanja |
Prof.dr
Miodrag Tojagić |
13.03.2024. 27.03.2024. 12.04.2024. 24.04.2024. |
Srijeda Srijeda Petak Srijeda |
14.00-15.00 13.00-15.00 11.00-12.00 13.00-15.00 |
Kabinet saobraćaja |
Planiranje saobraćaja Vježbe |
|
|
|
|
|
Osnovi javnog gradskog transporta putnika Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
29.03.2024. 12.04.2024. 10.05.2024. |
Petak Petak Petak |
16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 |
Kabinet saobraćaja |
Osnovi javnog gradskog transporta putnika Vježbe |
|
|
|
|
|
Eksploatacija i upravljanje putevima Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
29.03.2024. 12.04.2024. 10.05.2024. |
Petak Petak Petak |
14.00-16.00 14.00-16.00 14.00-16.00 |
Kabinet saobraćaja |
Eksploatacija i upravljanje putevima Vježbe |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka* Predavanja |
Prof.dr Adis
Rahamnović |
09.03.2024. 19.04.2024. 17.05.2024. |
Subota Petak Petak |
10.00-11.30 14.00-15.30 14.00-15.30 |
Kabinet informatike |
Baze podataka* Vježbe |
Prof dr Adis
Rahmanović |
|
|
|
Kabinet informatike |
Osnovi mehanizacije pretovara* Predavanja |
Doc.dr Zlatko
Kovačević |
14.03.2024. 28.03.2024. 11.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
16.45-17.30 16.45-17.30 16.45-17.30 16.45-17.30 16.45-17.30 16.45-17.30 |
Kabinet saobraćaja |
Osnovi mehanizacije pretovara* Vježbe |
|
|
|
|
|
Saobraćaj i
životna sredina* Predavanja |
Doc.dr Zlatko
Kovačević |
|
|
|
Kabinet br. VI |
Saobraćaj i
životna sredina* Vježbe |
|
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti
VII
i VIII semestar
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
KABINET |
VII SEMESTAR |
|||||
Upravljanje
saobraćajem Predavanja |
Prof.dr Miodrag
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Upravljanje
saobraćajem Vježbe |
|
|
|
|
|
Saobraćajno
projektovanje (gradska i vangradska mreža)
Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Saobraćajno
projektovanje (gradska i vangradska mreža) Vježbe |
|
|
|
|
|
Terminali u
drumskom saobraćaju Predavanja
|
Prof.dr Zijad
Jagodić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Terminali u
drumskom saobraćaju Vježbe |
|
|
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Parkiranje i parkirališta Predavanja |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
30.03.2024. 13.04.2024. 11.05.2024. |
Subota Subota Subota |
11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 |
Kabinet saobraćaja |
Parkiranje i parkirališta Vježbe |
Prof.dr Mladen
Dobrić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Špedicija i agencijsko poslovanje Predavanja |
Prof.dr Zijad
Jagodić |
02.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 11.05.2024. |
Subota |
10.00-11.30 10.00-11.30 11.30-12.15 10.00-10.45 |
Kabinet saobraćaja |
Špedicija i agencijsko poslovanje Vježbe |
Prof.dr Zijad
Jagodić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Stručna praksa |
Dekan
Tehničkog fakulteta |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Ekspertni
saobraćajni sistemi* Predavanja |
Prof.dr Miodrag
Tojagić |
|
|
|
Kabinet saobraćaja |
Ekspertni
saobraćajni sistemi* Vježbe |
|
|
|
|
|
Aplikativni softver* Predavanja |
Prof.dr Halid Žigić |
21.02.2024. 28.02.2024. 06.03.2024. 13.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 |
Kabinet br. VII |
Aplikativni softver* Vježbe |
Prof.dr Halid
Žigić |
|
|
|
Kabinet informatike |
Saobraćajno pravo* Predavanja |
Prof.dr Nenad
Avramović |
16.04.2024. 15.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak Srijeda Utorak |
13.30-15.00 13.30-15.00 13.30-15.00 |
Sudnica |
Saobraćajno pravo* Vježbe |
Prof.dr Nenad
Avramović |
|
|
|
|
Predmeti označeni * su izborni
predmeti